Jak zrobić „pijany rower”

Już od wielu lat atrakcją pod tytułem „pijany rower” przyciąga uwagę i zaskakuje swoją незаурядностью wielu ротозеев. Aby wygrać, trzeba tylko przejechać po linii prostej równej linii z kilku metrów, nie spadając z roweru i bez dotykania ziemi nogami. Trzy próby kosztują około 100 p. jest To dość dobry pomysł małego biznesu.

Jak zrobić

Trzeba

  • – rower;
  • – koła zębatego;
  • – narzędzia pracy.

Instrukcja

1
Na początek odkryj sekret „pijanego roweru”. Polega on na prowadzeniu kierownicą. Ostatnio tutaj przerobiony w ten sposób, że przy skręcie w prawo rower jedzie w lewo, a przy skręcie kierownicy w lewo – w prawo. Czyli, jak u pijanego: wszystko na odwrót. Dla wszystkich pozostałych wskaźników rower nie różni się od zwykłych modeli, takich jak „Salut”, „Kama” i pr.
2
Realizując tę ideę w praktyce. Przy tym absolutnie nie należy inwestować ogromne sumy pieniędzy. Wystarczy kupić rower lub weź stary, jeśli taki istnieje, i powtórzyć go w „pijany”.
3
Do tego do kierowniczego tulei z znajdującym się na nim kierownicą z przodu umieścić go tuleję ze znajdującym się na niej widelcem z kołem. Połącz wszystkie postrzępione biegów (użyj dwie pary). Całą konstrukcję zamknij metaliczny blachą i brew.
4
Naucz się na początek sami doskonale zarządzać takim rowerem. Przecież w wyniku przeprowadzonych prac twój transport będzie jechać na zasadzie: „kierownica w lewo – koło w prawo”. Wyszło 30 minut, maksymalnie godzinę, a wszystko się uda.
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj, aby zarejestrować swój biznes w oficjalnych organach, aby uniknąć problemów. W święta dochód z takiego urządzenia może sięgać nawet 10-15 tysięcy rubli dziennie. W dni powszednie, na pewno zarobki będą znacznie skromniejsze.

Porada
Taka domowej roboty atrakcja – świetny sposób, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Co prawda tylko w okresie letnim. Weź swoje dzieło i wyrusz z nim w jakieś miejsce publiczne, które облюбовано do spacerów i wypoczynku. Może to być na przykład park miejski. Zachęć ludzi, aby spróbować swoich sił i jechać na „pijackim rowerze” 3-4 metry. Справившемуся z zadaniem, obiecujesz nagrodę (pieniądze lub pamiątkę). Uważać przy tym, aby uczestnicy podczas jazdy trzymali się za kierownicę i w żadnym wypadku nie притрагивались nogami do ziemi. Na próbę przejechania ustaw cenę, na przykład, 50 zł.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *