Jak zrobić excel open

Tworzenie udostępnionego skoroszytu, otwartej dl edycji wielu użytkowników, w programie Excel, znajdującym się w pakiet biurowy Microsoft Office, jest standardową procedurą, nie oznacza pozyskania dodatkowego oprogramowania.

Jak zrobić excel open

Trzeba

  • – Microsoft Excel 2007.

Instrukcja

1
Otwórz menu główne systemu Windows w celu rozpoczęcia procesu tworzenia nowej lub otwarcia już istniejącego skoroszytu programu Excel wielu użytkownikom i przejdź do opcji „Wszystkie programy”. Rozwiń węzeł Microsoft Office, a następnie uruchom program Excel. Utwórz nowy dokument, lub przejdź do zmiany, dostępu książkę.
2
Rozwiń okno dialogowe „Zmiany” i wybierz opcję „Dostęp do książki” na zakładce „Przegląd”. Przejdź na zakładkę „Edytuj” i zastosuj pole wyboru „Zezwalaj na edytowanie pliku przez wielu użytkowników jednocześnie”. Użyj karty „Więcej”, aby określić i aktualizacji wprowadzanych zmian i zatwierdź swój wybór, naciskając przycisk OK. Wpisz nazwę tworzonego dokumentu w polu „Nazwa pliku” lub zapisz się już istniejącą książkę, naciskając przycisk OK. Rozwiń menu w programie Microsoft Office i wybierz polecenie „Zapisz jako”. Wprowadź zasób sieciowy, przeznaczony do zapisywania dokumentu i niedrogie wybranym przez użytkownika w folderze „Folder” i naciśnij przycisk „Zapisz”(Windows XP) lub wybierz żądany sieciowe miejsce docelowe w pasku adresu i zatwierdź swój wybór, naciskając przycisk „Zapisz” (dla Windows Vista).
3
Rozwiń węzeł „Połączenia” i wybierz zakładkę „Dane”, aby zmienić niezbędnych linków. Kliknij przycisk „Edytuj łącza” i wybierz opcję „Stan”. Określ podmiot zmiany akcja dla każdej wybranej linki i potwierdzić zastosowanie zmian przyciskiem OK. Należy zwrócić uwagę na to, że niezdolność do wyświetlania przycisku „Edytuj łącza” pokazuje brak powiązanych linków.
4
Pamiętaj , że w otwartej la multiplayer dostępu udostępnionym skoroszycie programu Excel domyślnie nie są obsługiwane:

– tabele danych i raporty tabel przestawnych;
– struktury;
– hiperłącza;
– weryfikacja danych;
– scalanie komórek;
– formaty warunkowe.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *