Jak zniszczyć burak

W grze komputerowej Bionic Commando głównym bohaterem jest żołnierz Nathan Spencer. W jednym z poziomów musi zniszczyć helikopter „Burak”. Jednak nie każdy gracz może sobie z tym poradzić. Przy strzale w „Burak” rakiety nie osiągną go otaczają i przelatują obok. Jednak w przypadku znajomości pewnych technik to zrobić łatwo.

Jak zniszczyć burak

Instrukcja

1
Puść rakietę w helikopter. W tym przypadku, jeśli wyrzutnia rakiet nie można narzucać, podejdź bliżej (lub wspiąć).
2
Zacznij drugi zachód tylko wtedy, gdy ma w zanadrzu jeszcze trzy pociski. Jeśli amunicji mniej, czekaj na przesyłkę. Kiedy przyleci „Tarantula” z czterema rakietami, zabierz ich i schrońcie się na boisku za silnym wieży.
3
Zacznij produkować rakiety. Aby to zrobić, przytrzymaj lewy przycisk myszy i nie zwalniając go, celować od razu w trzy aktywne (czerwone) punktu. Helikopter posiada trzy wrażliwe cele: to dwa silniki (po bokach) i kabina pilota (w środku). Gdy włączy się wskaźnik, naciśnij przycisk. Puścić po jednym pocisku. Dwie z nich zostaną wyprowadzone сигналками, a trzecia osiągnie cel. Przy автонаведении wystrzelić kilka rakiet.
4
Czekajcie na kolejną paczkę, jeśli zabraknie amunicji. Kiedy ona przyjdzie, za nią trzeba będzie ponownie wspiąć się na boczne boisko dachu.
5
Dołącz do walki z „Поликрафтом” – przyjdzie na pomoc „był lekarzem” po tym, jak śmigłowiec straci jedną trzecią linią życia. Sam helikopter w tym czasie pływania z dala od budynku. Aby zająć wygodną pozycję, przenieść się na tylną stronę dachu, strzelać. Po tym jak „Поликрафт” zostanie pokonany, wróci helikopter.
6
Atakuj „Burak”. Kiedy helikopter straci 2/3 życia, do niego o pomoc przylecą już dwa „Поликрафта”. A sam „Burak” znowu odleci od budynku.
7
Dołącz do walki z „Поликрафтами”, zniszcz je, po czym helikopter znowu wróci.
8
Strzelaj do wybuchu „Бурака”, po czym Nathan Spencer sam odejdzie z dachu i z tym się bronią, że zostanie u niego na rękach.
Należy zwrócić uwagę
Ciekawa gra może urzec i za komputerem można spędzić wiele godzin. Nie zapominajcie, że to może negatywnie odbić się na wzroku.

Porada
Przed wyjazdem w internecie-bitwy, poćwiczyć najpierw w jednej grze. Sprawdź swoje umiejętności i rozwiń umiejętności. Statystyki zawsze będzie bezstronnym sędzią.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *