Jak umieścić pierścień w „Nancy Drew: secret of ranczo cieni”

Fani gier o Nancy Drew wiedzą, jak skomplikowane są puzzle w słynnej serii i jak ważne jest, aby próbować wszystkich możliwych kombinacji działań. Bez wskazówek, które mogą ułatwić życie gracza, często nie może się obejść. W szczególności odnosi się to do zadania w zakresie prawidłowej lokalizacji pierścieni w grze Nancy Drew: secret of Ranczo cieni”.

Jak umieścić pierścień w

Instrukcja

1
Kiedy będziesz wiedział, jaki obraz musi być w torebce, o którym wspomina się w grze, udaj się do Mary ‚ s Gifts i tam zadzwoń pisarce Чарлине/Berte Purcell (Charleena/Berta Purcell). Następnie dostać się do sklepiku Mary i przejdź do niego — tam na parapecie przy oknie zobaczysz kilka камертонов w folderze, na której znajdują się litery „FH”. Wcześniej w grze mówiło się o „jakichś widełkach”. Tak kamerton na nich podobne, to znaczy, że to są ci potrzebne.
2
Porozmawiaj z najniższej Mary. Trzeba, aby ona dała ci tak kamerton. Jednak najpierw Mary zaproponuje zebrać dla niej 10 grotów do strzał. To daje pole do ich zbierania. Weź pudełko.
3
Znajdź 10 końcówek w różnych miejscach: dwa w Dry Creek, trzy w Cougar Bend, cztery w Trail Stop, jeden u pompowni na ranczo. W Dry Creek na jednej z перевязей znajdź literę „P”. Zawróć i chodzić do beczki. Tam leży pierwszy końcówka.
4
Weź drugi końcówka u drewnianego toalety po lewej stronie. Jeśli w tym momencie выползет wąż, wybierz żądany element w następnym razem. W Cougar Bend za lasso na belkę na skale, wespnij się na nią. Na mapie pojawią się petroglify. Wybierz końcówka u podstawy suka. Zbierz wszystkie napotkane petroglify.
5
Dalej poszukaj na skale — tam powinny znaleźć się jeszcze dwie końcówki. Kiedy zejść ze skały, spójrz na nią i w rysunku ulozyc na miejsca zebrane petroglify tak, jak są one wyryte na skałach. W Trail Stop końcówki będą po prawej stronie od Boba, po lewej stronie ścieżki, po lewej stronie czaszki krowy i ścieżką od grobu Charlie.
6
Następnie idź do biura szeryfa. Na ulicy obok kozłów trałowych będzie beczka, w pobliżu której będzie leżeć grot. Po tym, jak wszystkie końcówki będą zbierane, udaj się do sklepu Mary.
7
Zabierzcie Mary jeden z końcówek (odda go sama) i tak kamerton. Sprawdź pocztę e-mail, a następnie zapytaj Mary o „beads”, бисере. Po to ona zaproponuje ci których możecie następnie zmienić jej wizytówką.
8
Podzielcie pierścienie do gabloty Mary na podobieństwo i koloru, aż dziewczyna szuka pudełko z koralikami. Rozważmy próbkę sortowania po lewej stronie. Podzielcie pierścienie od najmniejszego (po lewej) do największych (po prawej). Poniżej znajduje się skala, która pokazuje, do jakiego rozmiaru jaki rysunek odnosi. Jeśli wziąć pierścień, to odwraca się i pokazuje znak, na przykład, krzyż lub kwiat.
9
Rząd powinien być taki: XS (Ω) — półksiężyc, S (M) — motyl, M (Z) — krzyż, L (B) — galka, XL (O) – litera „A”, XXL (O) — kwiat. Ustaw w jednej linii produktu, podobne do siebie, w jednej kolumnie pierścienie tego samego koloru. Innymi słowy, rozłożone na trzy niebieskich, czerwonych i zielonych pierścieni od samego do małego do największego. Pobierz Mary pudełko z koralikami i przejść do następnego zadania.
Porada
Oznaczenia rozmiarów pierścieni: XS/OM — bardzo małe, S/M — małe, M/S — średnie,
L/B — duże, XL/O — bardzo duże, XXL/O — ogromne.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *