Jak znaleźć geopatycznego strefy w mieszkaniu

Geopatycznego strefy w mieszkaniu – to takie miejsca, które posiadają negatywną energią, negatywnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale i na funkcjonowanie wszystkich organizmów żywych: zwierząt, roślin, kwiatów. Aby znaleźć geopatycznego strefy w mieszkaniu, nie musisz zwracać się do specjalistów, zajmujących się anomalnymi zjawiskami. Określenia takie miejsca w swoim domu możesz samodzielnie.

Jak znaleźć geopatycznego strefy w mieszkaniu

Instrukcja

1
Doskonałym pomocnikiem w poszukiwaniu geopatycznego stref w pomieszczeniu mieszkalnym jest zwykła pszenica. Moczyć nasiona tej rośliny i rozłożyć je na kilka małym rzutków lub блюдцам. Rozłóż talerze z pszenicą w tych miejscach mieszkania, w którym spędzasz najwięcej czasu: obok biurko, przy łóżku, w pobliżu ulubionego fotela itp.
2
Jeśli kupiłeś mieszkanie niedawno i jeszcze nie udało się pokonać jej meble, ulozyc talerzyki z nasion pszenicy w rzędach w odległości 50 cm od siebie. Dopilnuj, aby wszystkie nasiona na czas eksperymentu byli w takich samych warunkach: jednakowo oświetlone i chronione przed przeciągami.
3
Wynik eksperymentu będzie znany przez 2-3 dni. Pszenica nie zakiełkuje dokładnie w tych miejscach mieszkania, gdzie znajduje się silne negatywne promieniowanie, czyli w jej geopatycznego stref. W miejscach o korzystnych energii, można znaleźć to dość wysokie i mocne pędy. W блюдцах, zlokalizowanych w miejscach o neutralnym energetycznym tłem, kiełkowanie nasion pszenicy będzie zwykłym.
4
Zgodnie z wynikami badania na obecność geopatycznego stref w mieszkaniu, zorganizować meble prawidłowo. Miejsce pracy należy umieścić w strefie sprzyjającej energii, łóżko i agd zostaw w strefie neutralnej, a wykryte w mieszkaniu geopatycznego strefy spraw, szafy, komody, klejnotami.
5
Bardzo wrażliwe na геопатогенным tereny małe dzieci, zwierzęta i rośliny. Jeśli zauważysz, że twoje dziecko nie chce przebywać w specjalnie przeznaczone dla niego pokoju, a psa nie podoba jej nowa miękka ściółka, najprawdopodobniej, i plac zabaw dla dzieci i miejsce dla czworonożnego pupila znajduje się w strefie geopatycznego.
6
Rośliny doniczkowe i kwiaty, znajdujące się w strefie geopatycznego, powoli rosną, szybko giną. Agd, rtv i радиоаппаратура, zainstalowane w miejscach z negatywnej energii, często wywala i się psują.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *