Jak zmienić obrazy z puzzli

Zbierając piękne produkt z zagadek, można nie tylko miło spędzić czas, ale i zróżnicować swoje wnętrze. Wysokiej jakości druk, który jest stosowany przy nakładaniu rysunku, pozwala używać złożony obraz do wystroju pomieszczenia. Włóż gotowe puzzle w ramce i umieść w odpowiednim dla niej miejscu mieszkania.

Jak zmienić obrazy z puzzli

Trzeba

  • – karton lub akwarela, papier;
  • – klej PVA;
  • – szeroki pędzel;
  • – sufitowe, listwy przypodłogowe;
  • – meble zszywacz;
  • – folia do żywności;
  • – papierowa taśma klejąca;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Wybierz odpowiednią podstawę, na której będziesz zbierać puzzle. Powinna ona być na tyle mocne, aby przy dachowaniu gotowych zagadki nie uległy uszkodzeniu lub nie rozsypały się poszczególne elementy. Spójrz na pudełku długość i szerokość przyszłego obrazu i weź użycie nieco większej mapie. Jako podstawa dobrze nadaje się sztywny karton, kawałek blatu lub płyty pilśniowej.
2
Zbierz obraz na podłożu. Teraz trzeba go odwrócić. Jeśli jest on mały lub masz pomocnika, przykryć puzzle arkuszem tektury lub papieru do akwareli. Mocno naciśnij na krawędzi ręce i obróć obraz wraz z podkładem.
3
Można wykorzystać w inny sposób. Примотайте gotowy obraz do podstawy, na której zostały zebrane, przezroczystą folią do żywności. Owinąć kilkoma warstwami, nie pozostawiając wolnych przestrzeni. Odwróć rysunek i przeciąć folię w środku od jednego krańca do drugiego. Rozwiń jej krawędzi i zdejmij podkład.
4
Przed wami druga strona zagadek. Nałóż na nią klej PVA. Dla ułatwienia skorzystaj z szerokiej szczotki do prac malarskich lub pędzelkiem do farbowania włosów. Dokładnie промажьте całą powierzchnię obrazu. Nie martw się, że klej będzie wyciekać na zewnątrz. Po wyschnięciu PVA staje się przezroczysta.
5
Przyłóż odpowiednią wielkością arkusz grubego papieru lub tektury do заднику obrazy. Aby równomiernie uwiązł, przykryć powierzchnię podstawą, na której miałam obraz. Na wierzchu rozłożyć ciężkie czasopisma lub książki i pozostawić na kilka godzin.
6
Podłączyć drugą stronę obrazy z puzzli można w inny sposób. Użyj papierową taśmę. Zamontuj go na całej powierzchni zebranego rysunku. Działaj z rozwagą, aby nie przesunąć elementy zdjęcia. W tym wariancie puzzle można już wstawić gotową ramkę z podkładem.
7
Dodać obramowanie do zebranych dzieł z zagadek. Zdjąć wymiary z wyniku obrazy. Kup wymagana ilość poliuretanowego sufit, listwy przypodłogowe. Rysunek listwy przypodłogowe wybrać według gustu i wnętrza.
8
Umieść listwę w skrzynka uciosowa i pokroić go do wielkości pod kątem 45 stopni. Wtedy stawy u ramy będą wyglądać solidnie, jak prawdziwy bagietka.
9
Przymocuj listwy sufitowe w narożnikach za pomocą mebli zszywacza. Nałóż produkt na obraz z puzzli. Промажьте krawędzi klejem i przyklej ramę do obrazu. Sznurek do zawieszania obrazów załączyć mebli zszywacz do podłoża.
Porada
Zrobić ramki można w bagietka warsztacie. Przywieźcie tam pudełko od zagadek i, mówiąc dokładne wymiary sporządzonej zdjęcia, złóż zamówienie. Następnie w domu umieścić swoje dzieło w gotową ramę.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.