Jak złożyć żurawia z papieru

Żuraw z papieru – piękna i skomplikowana na pierwszy rzut oka kształt origami. Jednak nie jest to zbyt trudne, wystarczy ściśle przestrzegać instrukcji i wykazać maksimum cierpliwości i opieki. Żuraw origami – symbol szczęścia i dobrobytu, tak, że praca ta nie tylko pomoże spędzić wolny czas, ale i przyniesie szczęście.

Jak złożyć żurawia z papieru

Trzeba

  • – kwadrat papieru

Instrukcja

1
Wypowiedz życzenie i dostać się do pracy. Według starożytnej japońskiej legendy, na pewno się spełni. Ułóż kwadrat papieru na stole w postaci rombu. Złóż go na poziomej przekątnej w dół, a następnie otrzymany trójkąt złożyć na pół, od prawej do lewej. Okazało się, trójkąt prostokątny, górna strona, która składa się z dwóch części, nałożonych na siebie, a prawa strona – miejsce zgięcia.
2
Odwinąć nadrzędnego część trójkąta i wyrównaj go z prawej strony, пригладьте ręką. Zabierz nowy trójkąt w prawo, rozwijając prawy bok dużego trójkąta (rys. 4). Uwolnij lewy róg wyniku kształty jak żagiel i złożyć go do środka, a w rezultacie romb, пригладьте ręką miejsce zgięcia.
3
Rozwiń część prawego trójkąta, rombu, оказавшуюся z tyłu, weź powstałą figurę za prawy róg i wchodzisz do środka. Musi się udać romb z dwóch podwójnych pionowych trójkątów (rys. 6).
4
Równomiernie przykręcić prawe i lewe zewnętrzne kąty rombu na środku zgięcia, прогладьте i ponownie rozwinąć. Zegnij górny róg w dół linii, która powstała po poprzednim kroku i wyprostuj. Masz nowe fałdy, które są potrzebne do takich kroków.
5
Rozwiń dolny róg górnej części rombu w górę w kształcie żagla. Teraz po pionowych linii zgięcia вогните boki żagle i złożyć w górę, uzyskując kształt jak na rysunku. 11. Odwróć kształt i powtórz procedurę z żaglem z drugiej strony.
6
Zegnij prawy dolny „nóżkę” kształty, jak pokazano na rysunku. 13-15, kilka razy w tę i drugą stronę, aby powstała krotnie. Złożyć lewy kąt rombu z środkiem zgięcia. Lewą nóżkę figury złóż po przekątnej w lewo i w górę, jak pokazano, to przyszła głowa żurawia.
7
Zrób mu dziób, zginanie końcówkę w dół. Prawą nogę odchyl do tyłu poziomego zgięcia i odchylić do góry (rys. 19 – kropkowane), to – tail. Dobrze zabezpiecz wszystkie zgięcia. Żuraw szczęścia gotowy.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *