Jak wyciąć aniołka z papieru

Angel – jeden z najbardziej popularnych świątecznych znaków, który jest używany w dekoracji okolicznościowych, choinek i po prostu do dekoracji wnętrz. Jeśli nie chcesz kupować растиражированный obraz na typowe pamiątki, zrób go własnymi rękami. Można utworzyć kilka różnych egzemplarzy, przy użyciu tylko nożyczki, ołówki i papier.

Jak wyciąć aniołka z papieru

Instrukcja

1
Na białym papierze do akwareli narysuj trójkąt równoramienny o podstawie 5 cm i wysokości 7 cm, Na papierze do pastele beż za pomocą cyrkla narysuj koło o średnicy 3,5 cm Zrób dwie części skrzydeł w postaci płatków koloru białego. Wytnij wszystkie części.
2
Na szczycie trójkąta przyklej koło. Na nim gwasz lub złotą żelowej uchwytem narysuj loki włosów. Cienkim pędzelkiem прорисуйте punktu oczy i uśmiech. Z cienkiego drutu zrób owal, a dolny koniec drutu przyklej na lewą stronę figurki. Do tyłu przykleić skrzydła, a na skraju sukni anioła narysuj wzór z płatki śniegu lub naklej cekiny. Zabawkę można powiesić na choinkę.
3
Aby stabilną postać, weź kolorowy karton. Narysuj na nim trójkąt o podstawie 8 cm i wysokości 7 cm Wyciąć go na bok nałóż pasek kleju. Połącz boki trójkąta tak, aby powstał stożek. Trzymaj karton, dopóki klej nie wyschnie. Koło do twarzy anioła przyklej na szczycie stożka, który najpierw trzeba naciąć klerykalni nożem. Cienkie paski żółtego papieru, nawiń na ołówek. Wynikowe loki przykleić do głowy anioła. Aureolę, jak i w poprzednim przypadku, zrób z drutu. Skrzydła włóż do szczeliny na plecach.
4
Z figurek anioła można zrobić girlandę o dowolnej długości. Weź pasek papieru o wysokości 10 cm. Jej długość będzie pasował do długości girlandy. Złóż paski w harmonijkę, każdy segment której jest prostokąt 10х7 patrz Ołówkiem narysuj obraz anioła. Zgięć po bokach prostokąta powinny dotyczyć skrzydła lub ręce anioła. Wyciąć postać, pozostawiając te obszary na zgięciach w stanie nienaruszonym. Będą one łączyć aniołów w jeden łańcuch.
5
Bardziej złożony obraz anioła wyjdzie na zdjęciu w technice papercutting. Sylwetka narysuj na papierze w pełnym kolorze. Materiał powinien być cieńszy papier do drukarki. Wyciąć obraz z pomocą канцелярского palnika. Umieść ostrze prostopadle do powierzchni stołu i łatwo, bez naciskania spędzasz w każdej linii. Pod arkusz z sylwetką umieścić papier w kontrastowym kolorze. Taki obrazek można postawić w ramkę i powiesić na ścianie.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *