Jak złożyć samolot

Jeśli marzysz zobaczyć samolotu YAK-55, ale nie masz takiej możliwości, możesz wykonać oryginalną papierową model tego samolotu, wykonaną w skali 1:33. Zbudować model samolotu YAK-55, przeznaczony do akrobacji, proste, a do tego potrzebne są tylko rysunki, sztywny karton, papier, igły i szpilki, twardy styropian, drutu i spinacze. W tym artykule przedstawiamy ci z metodą budowy modelu samolotu w warunkach domowych.

Jak złożyć samolot

Instrukcja

1
Wytnij części samolotu z papieru i tektury kontur i środkowy zgięcia linijki. Tworząc obrazy cyfrowi części, śledź pokazany na rysunku, отмечающими lewe lub prawe części, a także miejsca sklejenia.
2
W pełni przygotowując wszystkie części według rysunku, przystąpić do montażu kadłuba, który jest podstawą konstrukcji samolotu. Zbierz wszystkie cylindryczne i stożkowe sekcji kadłuba z gotowych obrazów cyfrowych za pomocą klejenia papierowe paski.
3
W jednej z komór zaznacz kawałek styropianu i wstawić do niego antenę. W niektórych sekcji kadłuba, zgodnie z rysunkiem i włóż шпангоуты, docinane pod żądany rozmiar. W końcu montażu kadłuba załączyć do niego chłodnica oleju i króćce.
4
Po montażu kadłuba moda powietrza śruba z łopatek i kucharza. Połącz odpowiednie części zegara i włóż do środka dwie шпангоута, sklejonych razem i mają otwór do osi. Koniec osi zabezpieczyć zaślepką, склеив jego płatki.
5
Zainwestują w części łopatek do szycia igły lub kawałki zszywek z zaostrzonymi końcami. Ostre końce igieł śruby wetknąć między шпангоутами.
6
Instalując filtr powietrza śruba, przejdź do kształtowania ogona samolotu, który składa się ze stabilizatora i kilonii.
7
Przyklej do шпангоуту część z wykładziną kilonii, a następnie zamontować stabilizator jest na rysunku. Buduj na nim prawą i lewą część poszycia z przyklejonymi szczegółami stabilizatora.
8
Po tym, wyciąć szczeliny w szczegółach płaszczyzny skrzydeł i zbierz dwa skrzydła. Przyklej rama ogona do korpusu i zamknąć specjalnymi nakładkami miejsca połączenia.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.