Jak złożyć namiot rybacką

Wędkarska namiot jest niezbędna rzecz podczas wędrówki z noclegiem i wędkowania. Zalet takich namiotów wiele, ale główną wadą jest chyba jeden – zbyt sprytny mechanizm składania. Rozbiorę i ustawienie namiotu, można długo cierpi z jej montażem. Wiedząc małe szczegóły całego procesu, to przestanie być dla ciebie problemem, i złożyć namiot można bez żadnego wysiłku w krótkim czasie.

Jak złożyć namiot rybacką

Instrukcja

1
Wyciągnij z namiotu wszystkie zbędne przedmioty. Sprawdź, aby namiot był pusty. Delikatnie zwinąć ją płasko, należy zainstalować w pozycji pionowej i zabezpieczyć nogi, stanął na sam dół.
2
Chwyć obiema rękami za szczyt i zacznij stopniowo skręcać na 180 stopni. Dla wygody przechwycić góra namioty i ponownie kontynuować skręcać jeszcze na 180 stopni. Pierścień, który powstaje podczas procesu, lekko подгибайте do podłogi.
3
Wchodzisz na ring razem z drugim, powstałym na dole. Ja скрутилось samodzielnie w momencie, kiedy сгибали drut na górze ramy. Oba pierścienie zabezpieczyć i zapakować namiot przeznaczony dla niej pokrowiec.
4
Istnieje inny, bardziej łatwy i szybki sposób złożyć namiot. Skręć ją w pół, trzymając oburącz krawędzi namiotu, odchodząc około 50 centymetrów. Szczyt namiotu docisnąć w brzuch lub trochę poniżej, patrząc, jak ci będzie wygodnie. Skoncentruj się i gwałtownym ruchem zbliż ręce w górę. Namiot należy zapakować w pokrowiec i można brać jej w drogę.
5
Niektóre modele namiotów należy składać w następujący sposób. Zwinąć namiot w środku, a następnie jeszcze raz skręć na pół. Zamocować cztery łuki razem i należy zbyt mocno odchylać dwa lub trzy razy. Замотайте namiot liny, żeby nie zgniła.
6
Namioty z rzep mają trochę inny mechanizm. Należy najpierw zamknąć wszystkie zamki i rzepy. Jeden z kątów wcisnąć do środka, tym samym otrzymując coś podobnego na pionową skórki z dwóch połówek. Rozwiń ją tak, aby kąt patrzył na ciebie. Dolne żebra namioty mocno zacisnąć nogi, a górny róg zacznij pochylać w dół i lekko do przodu.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli namiot wieje silny wiatr, najlepiej ją dołączyć niewielkimi kołkami – nie zapomnij, aby je usunąć, kiedy zaczniesz zbierać swój namiot, w przeciwnym razie można ją zerwać.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.