Jak złapać szczura

Nawet najbardziej świadomi i kompetentni gospodarze szczury nie są ubezpieczone od błędów. Jeśli szczura wypuścić na spacer do pokoju i zamknąwszy drzwi, albo po prostu zapomnieć zamknąć klatkę, zwierzę może uciec. W takim przypadku trzeba uciekać się do pilnych środków, zwłaszcza jeśli masz poza szczury w domu mieszka kot, pies lub nawet fretka.

Сбежавшую szczura nie jest łatwo złapać

Instrukcja

1
Zbierz wszystkie zwierzęta, które mogą spowodować swojego szczura szkody, w jednym miejscu i trzymać ich na widoku. Oczywiście, jeśli twoja, powiedzmy, pies przyjaźni się ze szczurem, to może ci wytropić беглянку po zapachu. Drzwi prowadzące na ulicę, też trzeba zamknąć.
2
Wyślij sygnał do tego, żeby sami zawołać сбежавшую szczura do siebie. Przyzwyczailiśmy się do jego imieniu lub dźwięku zabawki-пищалки, dach może od razu biec do ciebie, zwłaszcza jeśli dawno chodzi i już głodna. W przeciwnym razie możesz długo czekać na powrót swego проголодавшегося zwierzaka. A jeśli zwierzę się boi, to on będzie się ukrywać.
3
Patrzcie w każdy kąt i każdą szczelinę, słuchaj do byle nieźle. Zwykle szczury chowają się w miejscach takich jak: pod łóżkiem, za szafą lub w szafie, za lodówką lub w innym miejscu w kuchni. Przy tym ich trudno stamtąd wyciągnąć.
4
Jeśli znajdziesz miejsce, gdzie ukrywa się d. szczur, spróbuj skorzystać z jednej z żywności przynęt, aby go stamtąd wywabić. Bądź przygotowany na to, że szczur może gwałtownie wyrwać kawałek ulubionego jedzenia prosto z ręki i natychmiast uciec z powrotem do „nory”. Zwierzęta te bardzo zwinny.
5
Jeśli twoje sztuczki z zabawkami-пищалкой i smakołyki nie działają, spróbuj spokojnie usiąść obok sanktuarium беглянки. Możliwe, że wyjdzie do ciebie sama. Także spróbuj umieścić komórkę z jedzeniem i wodą w pobliżu miejsca, gdzie ukrywa się szczur. Z wygłodniałą twarzą, ona może sama iść do klatki posilić. Jeśli uciekło kilka szczurów, jeden schwytana i apetycznie хрумкающая szczur może przyciągnąć do siebie uwagę wszystkich innych zbiegłych zwierząt.
6
Jeśli twoje domowe gryzonie dobrze выдрессированы, kiedy im się znudzi zbadać mieszkanie lub dom, oni sami przybiegną do ciebie. Jeśli wszystkie próby złapać uciekających zwierząt zakończyły się niepowodzeniem, kup specjalną pułapkę dla małych zwierząt.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.