Jak zmusić sąsiada nie palić

Dla niepalący człowieka dym papierosowy jest bardzo nieprzyjemny. Ale jeśli na ulicy można odejść od palacza, a w restauracji wybrać salę dla niepalących, uciekać od смолящих sąsiadów, dzięki którym twoje mieszkanie brata tytoniu, tak po prostu się nie uda. Więc trzeba znaleźć rozsądne kompromisy i środki oddziaływania.

Jak zmusić sąsiada nie palić

Trzeba

  • – plakaty;
  • – wydrukowana informacja o szkodliwości palenia;
  • – e-papieros.

Instrukcja

1
Porozmawiaj z sąsiadem. Najprawdopodobniej on nie wie o tym, że tak wam przeszkadza dym papierosowy. Na pewno żyjący obok ciebie osoba będzie przy zdrowych zmysłach i właściwe, a będziesz w stanie znaleźć rozwiązanie, które spełnia was obu: na przykład, sąsiad będzie palić w łazience, a w kuchni, skąd nie ciągnie do ciebie do mieszkania.
2
Jeśli sąsiad pali na podeście i nie chce słuchać twoich skarg, пригрозите mu policją. Zgodnie z prawem, palenie w klatce schodowej jest zabronione. Jeśli zaciekły palacz po raz kolejny zignoruje twoje słowa, przyprowadź swoją groźbę w życie.
3
Na spotkaniu mieszkańców domu, wybierz miejsce, gdzie byłoby można palić. Wyposaża go pod nim pomieszczenie dla palących, umieścić tam popielniczki i upewnij się, że dym papierosowy nie idzie ani w czyjeś mieszkanie.
4
Jeśli dokucza młody palacz, пригрозите powiedzieć o jego szkodliwe przyzwyczajenia rodziców. Jeśli nie wiesz, to to szybko приучит młodego sąsiada palić z dala od twoich oczu.
5
Powiesić w przedpokoju plakaty o szkodliwości palenia z żrących hasłami, высмеивающими palaczy. Rzadko człowiek będzie chciał stać z papierosem pod plakatem, предупреждающим o rozwoju impotencji z powodu używania tytoniu. Im więcej plakatów w przedpokoju, tym mniej jest miejsc, gdzie palacz by było dobrze i wygodnie.
6
Wydrukuj kilka ulotek na temat szkodliwości palenia i podwieziecie sąsiada do skrzynki pocztowej. Przy czym najlepiej jest wybrać straszne historie o zmarłych na raka płuc, drukować zdjęcia, podrzucić dane Światowej organizacji zdrowia dotyczące śmiertelności wśród palaczy. Wybierz taką informację, która mogłaby zawstydzić nawet dorosłego mężczyznę.
7
Jeśli masz z sąsiadem przyjazne stosunki, podaruj mu na kolejne wakacje z e-papierosa. Wtedy on może palić nawet w twoją dziurkę od klucza, a zapach nie będzie przeszkadzać.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.