Jak napisać podanie o sąsiadkę

Jeśli często sięgają sąsiedzi, to można podjąć działania i napisać na nich wniosek do organów ścigania. Po prostu trzeba w hałaśliwie noc budzą oddział milicji. Oni nie mogą odmówić. Jeśli środki te nie pomagają, to po prostu napisz na sąsiadów zbiorowa oświadczenie.

Jak napisać podanie o sąsiadkę

Instrukcja

1
Trzeba będzie czysty arkusz papieru i długopis. W prawej stronie arkusza należy napisać, do kogo skierowana jest oświadczenie. Określ region. Nazwisko szefa pisać nie jest obowiązkowe, ale wskazane. Po tym, wprowadź od kogo jest skierowany ten wniosek. Napisz swoje nazwisko, imię i imię odojcowskie. Zaleca się również określenie i adres domowy.
2
Zrób małe wcięcie. Na środku kartki napisz „oświadczenie”. W następnym wierszu szczegółowo określ istotę problemu. Należy wskazać wszystkie daty i bezprawne działania sąsiadów. Nie przegap drobnych szczegółów tego, co się dzieje. Nazwisko, imię i imię odojcowskie sąsiadki też powinno być napisane. Należy również podać adres domowy sąsiadów, które zakłócają twój spokój. Jeśli już zwracali się do organów, należy to zaznaczyć. Także napisz nazwisko, imię i imię pracownika policji, który brał środki na ten temat. W najdrobniejszych szczegółach zarys, czym ci przeszkadzają sąsiedzi. Opisz, jakie niedogodności odczuwacie od ich zachowania. Nie zapomnij wspomnieć o swojej rodzinie i dzieciach.
3
Na samym dole arkusza umieścić swój podpis. Najlepiej ją odszyfrować. Koniecznie podaj dzień, miesiąc i rok napisania oświadczenia.
4
Jeśli zdecydujesz się napisać oświadczenie zespołu sąsiadów, to na początku należy podać dane wszystkich członków, którzy podzielają twój punkt widzenia. Dalej szczegółowo opisać wszystkie problemy związane z nieuczciwych sąsiadów. Na samym końcu wniosku należy podać dane każdego człowieka.
5
Każdy poszkodowany sąsiad może napisać oświadczenie w trybie indywidualnym. W rezultacie, wszystkie one są traktowane jako jedna zbiorowa wniosek. Po rozpatrzeniu skargi organów spraw wewnętrznych przyjmą niezbędne środki w stosunku do swoich sąsiadów. Kara może nastąpić administracyjny grzywna lub areszt administracyjny.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.