Jak zdobyć masę mięśniową: sprawdzone narzędzie

Jednym z najbardziej popularnych celów u początkujących, którzy przyszli trenować w hali, to zestaw masy. To zadanie można rozwiązać za dany okres, jeżeli stale podążać skuteczne sprawdzonej metody pompowania mięśni.

Jak zdobyć masę mięśniową: sprawdzone narzędzie

Trzeba

  • – siłownia;
  • – sportowy kształt;
  • – wzmocniony diety.

Instrukcja

1
Zapisz się na siłownię. Tylko tam można uzyskać гипертрофированную obciążenie od zajęć z ciężarem. Właśnie halide szkolenie za 45-60 minut pomoże ci zdobyć masy mięśniowej w jak najkrótszym czasie. Zajmować się najlepiej trzy razy w tygodniu – w poniedziałek, środę i piątek. Każdy twój trening nie powinien składać się z więcej niż 2-4 ćwiczeń.
2
Czy ćwiczenia na uda i łydki w pierwszy dzień próby. Pierwszy z nich – squat ze sztangą. Po tym, jak wykonać 5 podejść do 10 razy, weź głęboki oddech i chodzić po sali. Drugie ćwiczenie – wspinanie na palcach ze sztangą na barkach. Wykonaj 15 wzniesień i trzy sety. I wreszcie, zrób wypady ze sztangą z obliczeń 4 podejścia do 12-15 razy.
3
Прорабатывайте mięśni piersiowych podczas drugiego dnia zajęć. Najlepsze ćwiczenia dla tego zadania: wyciskaniu sztangi leżąc, instalacje hantli leżąc i wyciskaniu sztangi stojąc. Wykonując je z obliczeń 5 setów po 10-12 razy w każdym, można sprawnie szybko rozwijać wszystkie kręgów działy.
4
Należy zwrócić dużą uwagę na mięśnie pleców, ponieważ wraz z nogami stanowią one 2/3 wszystkich włókien mięśniowych. Do tego zadania wskazane jest, aby wykonywać становую pragnienia, podciągnięć na progu i pragnienia do siebie na specjalnym symulatorze. Wykonaj wszystkie te trzy ćwiczenia, na podstawie tej samej zasady: 4-5 setów po 10 razy w każdym.
5
Sporządź zrównoważony intensywny tryb zasilania. Trzeba jeść około 5-6 razy dziennie, co trzy godziny. To pomoże zapewnić stały dopływ wszystkich istotnych mikroelementów dla wzrostu mięśni. W swojej stałej diety powinny wchodzić produkty, takie jak kurczak, kasza gryczana, płatki owsiane, jaja, ryby, twaróg, banany. Przygotowując posiłki na dzień z góry i rozprowadź ją około równych porcji.
Należy zwrócić uwagę
Kaucja szybkiego wybierania masy mięśniowej – jest stała premia dodatkowych wag (towarów, naleśniki) do stwardnienia, z którym się zajmujesz. Staraj się to robić co tydzień. Wtedy postęp nie każe na siebie czekać.

Porada
Zawsze dobrze разминайтесь przed każdym treningiem. Nie zapomnij również o rozstępy kończyn po zajęciach. To pomoże szybko zregenerować mięśnie i zapobiec urazom.

logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.