Jak podkręcić prasy facetowi

Wielu młodym chłopakom chce się mieć wypukłe mięśnie brzucha, aby wyświetlać je w lecie na plaży. Ale mało kto z początkujących zna wszystkie cechy pompowania tej warstwy mięśni.

Jak podkręcić prasy facetowi

Instrukcja

1
Spędzasz dokładną rozgrzewkę przed treningiem. Bardzo ważne jest, aby masować te grupy mięśniowe, nad którymi chcesz pracować. Rób takie общеразвивающие ćwiczenia, jak skręty tułowia, skłony, wypady, mahi-mahi, itp. Jeśli jest możliwość, obróć pedały rowerów treningowych w ciągu dziesięciu minut lub skakać na скакалке.
2
Należy podjazdy tułowia na specjalnym „leżaku”. Powinien być ustawiony na około 75 stopni. W tym przypadku efekt ćwiczeń będzie znacznie wyższa, ponieważ wykonywać go będzie trudniejsze. Wstawać i powoli opuszczaj tułów nie do końca, trzymając mięśnie brzucha w ciągłym napięciu. Zrób co najmniej 15 wzniesień i 4 seta.
3
Dodajcie ciężar, z którym wykonujesz wzloty i skręcania. Najpierw, można zrobić poprzedniego ćwiczenia i bez dodatkowego obciążenia, ale z biegiem czasu trzeba będzie 5-10 kg dla większego efektu. Nadaje się zwykły „cholera”, który wykorzystują do sztangi.
4
Kładź go na piersi i wspinaj się tak samo, jak wcześniej. Starajcie sie komplikowac zewnetrzne sobie zadanie, popełniając niewielkie skręcenie w bok w końcowej fazie ruchu. Zwiększ ilość razy w podejściu do 20.
5
Użyj w накачке prasa lekką sztangę lub gryf. Młodym chłopakom absolutnie nie trudno będzie pompować mięśnie brzucha za pomocą lekkiej sztangi w 25-30 kg. Ale jeśli ta waga ciężka dla ciebie, to weź zwykły sęp 15-17 kg i umieścić go na ramiona. Stań prosto, stopy ustaw na szerokość barków, obracał rękami pocisk.
6
Odwróć się w prawą stronę, poprzez niewielką skręcanie w dół na końcu ruchu. Następnie powoli zrób to samo w przeciwnym kierunku. Uważaj, aby oddech był równy, a napięcie mięśni prasa maksymalnym. Wykonaj to ćwiczenie po 15 razy na każdą stronę.
Porada
Dodaje co tydzień waga do снарядам.

logo
Article Categories:
Kluby fitness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *