Jak podkręcić biodra i pupę

Mięśnie pośladków i biodra stanowią ogromną część wszystkich mięśni w ciele człowieka. Profesjonalni kulturyści trenują bardzo ciężko i dobrze. Jednak daleko nie wszyscy nowicjusze wiedzą najbardziej wydajne do tego ćwiczenia.

Jak podkręcić biodra i pupę

Instrukcja

1
Разминайтесь w ciągu 15 minut przed każdym treningiem. Zazwyczaj ćwiczenia na uda i pupę wykonują na początku treningowej tygodnie. Weź sobie za regułę zrobić je w poniedziałek lub wtorek. I, oczywiście, przed każdym zajęciem zastanów się trochę czasu przewrócenie w dół, махам rękami, шпагатам i innych растяжкам. Zagnieść również i podudzie z biodrami. Wszystkie mięśnie muszą być dobrze przygotowani do pracy z „żelazem”.
2
Rób przysiady ze sztangą lub hantlami. Mężczyznom trzeba od razu przyzwyczaić się do dużych ciężarów. Dziewczyny można kucać lub z lekkimi hantlami, albo z hasłem w dniach 15-17 kg. W każdym razie, to ćwiczenie odbywa się w następujący sposób. Umieść stopy nieco dalej szerokości ramion, wyprostuj plecy i chwyć rękami do góry pocisk na ramionach. Powoli opuść miednicę i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy, a następnie wykonaj 4 seta.
3
Zaangażowany w symulatorze „na zginanie nóg”. Jest bardzo skuteczny do pompowania całej tylnej powierzchni. Jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Umieścić kilka bloków, połóż się na trenażer i umieścić nogi pod specjalne „poduszki”. Wygnij je tak, aby przyszli mięśnie pośladków. Włóż nogi do pozycji wyjściowej. Zrób to ćwiczenie co najmniej 12-15 razy w 3 podejścia.
4
Należy разножку z lekką sztangą. Ona będzie się rozwijać tylko na mięśnie pośladków i ud, ale również i wytrzymałość. Więc, weź gryf lub lekką sztangę. Umieścić ładunek na ramiona. Zrób wypad jedną nogą do przodu, drugą do tyłu suwak. Potem ostro w skoku zmień położenie nóg. W ten sposób, wykonaj to ćwiczenie nie mniej niż 30-40 razy w końcu treningu.
5
Rozciągnij mięśnie pośladków i biodra po zakończeniu zajęć. Bardzo ważne jest, aby robić problemu, ponieważ zapobiega mięśni zastój i ewentualne szkody. Zegnij nogę w kolanie do maksymalnego napięcia i простойте tak pół minuty. Powtórz to samo z drugą nogą. Wykonaj kilka nachylenia do stóp i полушпагатов.
Należy zwrócić uwagę
Dodajcie ciężar na pociskach każde podejście.

logo
Article Categories:
Kluby fitness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *