Jak masę za pół roku

Mężczyźni często są niezadowoleni ze swojej fizycznej formie, więc pytanie, jak budować mięśnie, dręczy wielu. Jednak dla większości pragnienie, aby mieć piękną sylwetkę zostaje tylko pragnieniem. Aby podkręcić dobrą mięśnie, trzeba poważnie i regularnie ćwiczyć na siłowni. Minimalny termin do wystąpienia rezultatu – 5-6 miesięcy.

Jak masę za pół roku

Trzeba

  • – porada eksperta fitness;
  • – ćwiczenia ze sztangą;
  • – высокобелковая dieta;
  • – picie dużej ilości płynów;
  • – odpoczynek między treningami.

Instrukcja

1
Przed przystąpieniem do treningów, określ swój typ budowy ciała. Każdy z nich wymaga kilku różnego podejścia, zarówno w diecie, jak i w organizacji zajęć. Chociaż, oczywiście, podstawowe zasady wybierania masy mięśniowej są takie same.
2
Nie należy sporządzić program ćwiczeń samodzielnie. Aby mięśnie rosły szybko, mieć właściwe podejście do organizacji obciążeń. Lepiej wydać trochę pieniędzy na profesjonalne doradztwo instruktora fitness, niż tracić czas i pieniądze na niepotrzebne zajęcia.
3
Trzy razy w tygodniu uprawiać w siłowni. Ćwiczenia siłowe są niezbędne zarówno mężczyznom, jak i kobietom. To właśnie zajęcia z wagą powodują wzrost masy mięśniowej.
4
Nie staraj się trenować w izolacji. To zajmie ci zbyt wiele czasu. Trenuj największe grupy mięśniowe: poszerzenie pleców, klatki piersiowej?, biceps, pośladki, mięśnie, mięśnie czworogłowe. To właśnie oni tworzą piękny sportowy sylwetka.
5
Pracuj z wolnym ciężarem. Ćwiczenia ze sztangą pozwalają jednocześnie włączyć w pracę wszystkie główne grupy mięśni. Ponadto, każą pracować hormon wzrostu. To skróci czas treningu.
6
Koniecznie włącz do swojego treningu становую pragnienia, wyciskaniu sztangi od klatki piersiowej i przysiady ze sztangą. Ćwiczenia te powodują maksymalny wzrost mięśni i nazywane są podstawowymi.
7
Wykonywać podstawowe ćwiczenia pod opieką partnera lub instruktora, przynajmniej w pierwszym okresie. Ich skuteczność jest bardzo wysoka, ale zależy od prawidłowej techniki.
8
Nie zapominaj, że dla aktywnego wzrostu, mięśnie muszą odpoczywać. Im bardziej intensywne obciążenie, tym dłużej musi być wakacje. Należy wykonywać ćwiczenia rozciągające. Zwiększają wydajności, wynoszącej 19%.
9
Staraj się zwiększać obciążenia poprzez zwiększenie masy pocisku, a nie kosztem liczbę powtórzeń lub zmniejszenie przerw między seriami.
10
Pij więcej wody. Mięśnie składają się z nią na 80%, więc odwodnienie prowadzi do utraty masy mięśniowej. Nie przypadkowo proces redukcji mięśni nazywa się „suszenie”.
11
Twoje mięśnie wymaga proteina dla aktywnego wzrostu. Najlepsze źródło białka – mięso i ryby. Jeśli masz problemy z nadwagą, pierwszeństwo mięsa z indyka. W nim mniej tłuszczu, a białko prawie 50% całkowitej masy ciała. Z kasz najbardziej przydatne – kasza gryczana.
logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.