Jak zbierać punkty w „Megafon”

Praktycznie wszyscy operatorzy tworzą dla swoich abonentów programy bonusowe, które pozwalają zbierać punkty za różne czynności (np. przelew na konto, odbiór połączeń przychodzących) i wymieniać je na darmowe minuty lub ruchu internetowego.

Jak zbierać punkty w

Instrukcja

1
Zapoznaj się z warunkami programu „Megafon-Bonus” na jej oficjalnej stronie internetowej http://www.megafon-bonus.ru/save/, aby dowiedzieć się o nowych promocjach i możliwościach gromadzenia punktów bonusowych.
2
Zostań uczestnikiem tego programu, aby móc zdobyć punkty w „Мегафоне”. Aby to zrobić, należy wysłać ze swojego telefonu bezpłatną wiadomość SMS z tekstem 5010 na specjalny wada 5010. Również zarejestrować się w „Megafon-bonus” można za pomocą połączenia na numer 0510 lub zespołu *105#.
3
Zbieraj punkty w „Megafon”, do czego należy korzystać ze wszystkich usług telekomunikacyjnych (połączenia, wiadomości, telefon, internet). Za każde wydane na te usługi 30 zł zostanie naliczony jeden punkt bonusowy. Naliczanie punktów odbywa się na podstawie kwoty, którą wydałeś za poprzedni miesiąc kalendarzowy. Sprawdź aktualną liczbę swoich punktów lojalnościowych. Aby to zrobić, należy wysłać wiadomość z cyfrą 0 na pokój 5010.
4
Skorzystaj z promocyjnymi ofertami w celu uzyskania punktów w „Мегафоне”. Na przykład, jeśli kupisz netbook, telefon, smartfon lub inne urządzenie mobilne w firmowych biurach „Megafon”, dostaniesz dodatkowe punkty na swoje konto bonusowe. Ilość otrzymywanych punktów można obejrzeć w liście, opublikowanym na stronie internetowej programu http://www.megafon-bonus.ru/save/devices_buy/.
5
Skorzystaj z usługi „Мультифон”, aby uzyskać więcej punktów. Pozwala ona korzystać z usług telefonii komórkowej za pomocą komputera. Za jej używanie punkty uzyskane za koszty komórkowej, zwiększa się o określony procent.
6
Użyj karty „Megafon-Citibank”, aby uzyskać więcej punktów na swoje konto. Za pierwszy zakup na tej mapie dostaniesz 100 bonusowych minut, a za każde wydane 100 pln – jeden punkt bonusowy.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *