Jak wymienić punkty na innego abonenta Megafon

Abonenci „Megafonu” mogą, po prostu korzystając z telefonii komórkowej, dostawać za to nagrody w ramach programu bonusowego. Trzeba zbierać punkty, które można nawet przekazywać innym klientom operatora.

Jak wymienić punkty na innego abonenta Megafon

Trzeba

  • – telefon podłączony do „Мегафону”

Instrukcja

1
Zostań uczestnikiem akcji „Megafon-Bonus”. Możesz wymienić punkty na dodatkowy czas na rozmowę przez telefon, w tym w roamingu, pakiety SMS i MMS-ów, a także ruchu internetowego, akcesoria, telefony komórkowe, laptopy itp., Zarejestruj się w programie, wysyłając wiadomość SMS z numerami 5010 na bezpłatny numer 5010, wpisując w telefonie *105#, dzwoniąc pod bezpłatny numer 0510 lub zaciągnięcie udział poprzez system „Usługi serwisowe”.
2
Zdobywaj punkty za główne usługi komunikacyjne, takie jak wychodzących połączeń telefonicznych, wysyłanie wiadomości i dostęp do internetu. Otrzymane punkty można wymienić na dowolną nagrodę ze specjalnego katalogu firmy „Megafon”. W akcji po naliczeniu punktów może wziąć udział każdy abonent, jednak bonusy nie są dostępne podmiotom gospodarczym i klientom korporacyjnym.
3
Podziel się swoimi punktami, podłączając możliwość przeniesienia wynagrodzenie abonent – uczestnik programu „Megafon-Bonus”. Do tego na pokój 5010 wyślij wiadomość SMS z tekstem: [Kod nagrody] [Spacja] [Pokój, gdzie przejdzie aktywacja, w десятизначном postaci, bez 8 lub +7].
4
Użyj punkty w ciągu roku. Przez 12 miesięcy niewykorzystane bonusy zostaną anulowane.
Należy zwrócić uwagę
Przy jednoczesnym podłączeniu wielu nagród na tej samej kierunku przede wszystkim używany jest pakiet z najmniejszą ilością. Na przykład, jeśli aktywowane pakiety „50 SMS-ów” i „10 SMS-ów”, to pierwszy będzie wydatkowane pakiet 10 SMS-ów”.

Porada
Aby wymienić punkty na nagrodę, wyślij wiadomość z kodem wynagrodzenia (z katalogu) na numer 5010, wpisz w telefonie komórkowym polecenie *105#, zadzwoń pod bezpłatny numer 0510, lub przejdź do „Narzędzia-Przewodnik”. To lub inne urządzenie w zamian za punkty można uzyskać, kontaktując się z paszportem do jednego z biur „Megafonu”.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.