Jak zawiązać kwadratowy szal

Kwadratowa chustka może stać się nie tylko jasnym akcentem w kolorystyce stroju. Różne sposoby zawiązywania pomogą ci korzystać z tego samego akcesorium jako ozdoba-transformator i zmienić swój styl na co dzień.

Jak zawiązać kwadratowy szal

Instrukcja

1
Skręć szal trzy razy tak, aby była pasek. Założyć go na plecy i przesuń oba końca w lewo. Prawy koniec szalik podnieś w górę przed lewo, przesuń w napływającą pętli i pociągnij w dół. Lewy koniec owinąć wokół paski trzy razy, przy tym ręką przytrzymać powstałe pętle, aby nie zagoiły. Następnie związać oba końce węzłem. Rozłóż powietrzne pętli.
2
Duży kwadratowy szal złożyć na pół. Na lewej stronie tie duży, luźny węzeł. Za chustę tak, aby węzeł był po lewej stronie. Wyprostuj prawą stronę. Wolny koniec przegap w węzeł i lekko rozciągamy, ukrywając się pod paskiem szalik, przylegającym do szyi.
3
Połóż chusteczkę lewą stroną do góry. Prawy i lewy zakątki złóż na 2-3 cm, a Następnie włóż te strony tak, aby były ustawione w centrum płótna. Załóż szal, wyrównaj końce szalik z przodu. Zawiązać chustę. Prawy koniec nawiń spiralą wokół paski szalik z prawej, stopniowo usuwając koniec temu. Tak samo zrobisz z lewego końca.
4
Dwa przeciwstawne końca kojarzy mały usztywnienie węzłem. Pozostałe wolne kąty przegap pod węzłem naprzeciw siebie i wyciągnij na drugą stronę. Masz bujną draperie, „dopasowane” na paski szalik. Umieść ją na piersi, a końce zawiąż szalik na szyi z tyłu.
5
Złóż kwadratowe płótno na pół. Na prawym końcu zacisnąć węzeł. Za szal na ramiona. Na lewym końcu tworzy fałdy, zbierając materiał „harmonią”. Zrób 5 plis o tej samej szerokości. Zbierz ich prawy koniec w rękę i przeprowadź przez węzeł na chuście. Naciąg węzła tak, aby zasłona nie выскальзывала.
6
Skręć duży szal w rulon. Załóż go, wyrównaj końce. Należy zbyt mocno odchylać je wiązką u podstawy, a następnie górne rogi szalik owinąć wokół paski na szyi, stopniowo odprowadzając temu. Pozostałe kąty szalik z przodu wyprostować.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.