Jak zawiązać chustę na zdjęciach

Szalik z вывязанными motywami wygląda fajnie i wesoło. Mogą to być zdjęcia kwiatów, motyli, figur geometrycznych, etniczne wzory. Dziecku należy wykonać na шарфике bałwana lub kotka. A sobie – lekkie, zwiewne płatki śniegu, jakby były dopiero co wirowały w powietrzu i teraz opadły na ramiona.

Jak zawiązać chustę na zdjęciach

Trzeba

  • – 200 g niebieski przędzy;
  • – po 50 g niebieskiej i białej przędzy;
  • – druty nr 4.

Instrukcja

1
Wpisz na szprychy 57 pętli niebieskiej przędzy. Zwiąż 3-4 cm „паутинкой”. Taka oprawa nie pozwoli закрутиться вязанному jezdni. Robiony „pajęczyna” jest prosta: w osobistym rzędzie: 1 pętla lewa, 1 zawias przód. W изнаночном rzędzie: przedni zaczep na drutach złej, złej pętlę – twarzowej.
2
Przejdź na sznurek koloru niebieskiego i zwiąż dwa rzędy stroną zadrukowaną powierzchnią. Skrajne cztery pętle z obu stron dalej drutach „паутинкой”.
3
Zacznij вывязывать białą nitką motyw „płatki śniegu”. Na schemacie podane są twarzowe i изнаночные szeregi – tylko 15. Skrajne cztery pętle połącz „паутинкой”, dalej – trzy płatki śniegu, cztery pozostałe pętle nowo паутинкой”. Do krajki pętli w nie wchodzą w rachubę.
4
Dalej cztery pasma zwiąż stroną zadrukowaną powierzchnią wzór „projekt szachy”. Pierwszy przedniej szereg zwiąż tak: dwie pętle niebieską nicią, dwa – niebieski itd. aż do końca rzędu. W изнаночном rzędzie zwiąż na rysunku. W przyszłym osobistym rzędzie dalej w szachownicę: dwie pętle niebieską nicią, dwa – niebieskiej. Изнаночный szereg na rysunku. Nie zapomnij skrajne cztery pętle dzianiny „паутинкой”.
5
Przejdź na sznurek koloru niebieskiego i zwiąż 90 cm „паутинкой”. Dalej wykonaj wzór „projekt szachy”, jak opisano powyżej. Skrajne cztery pętle z obu stron do końca kontynuować na drutach „паутинкой”. Połącz niebieską nitką dwa rzędy stroną zadrukowaną powierzchnią. Wykonaj motyw „płatki śniegu”. Ponownie połącz niebieski przędzy dwa rzędy stroną zadrukowaną powierzchnią. Kliknij na niebieski sznureczek i провяжите 3-4 cm „паутинкой”. Zamknij oczka. Szalik gotowy.
6
Taka szalik ma złej i przód. Jeśli chcesz ukryć nici na odwrocie, połącz z błękitnej przędzy prostokąta jest równy tej części szalik, który chcesz „ukryć”. Zszyć części razem.
Należy zwrócić uwagę
To jest produkt jak szalik podczas noszenia styka się bezpośrednio ze skórą. Dlatego wybierz miękką, przyjemną w dotyku przędzy, z małą zawartością wełny. Będzie dobrze wyglądać dziecięcy szalik z kolorowych akrylowych nici. Ponadto, można zupełnie bezpiecznie prać go w pralce – długo nie straci swojego kształtu.

Porada
Możesz wybrać dla szalik inne kolory przędzy. Uczynić go bardziej lub dłuższe, вывязать różne motywy na końcach.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *