Jak zapuścić zarost

Szybkość wzrostu włosia zależy od poziomu hormonów męskich i genetycznego dziedziczenia. Włosie zaczyna rosnąć po osiągnięciu dojrzałości płciowej. Kiedy młody człowiek zaczyna сбривать włosy na twarzy, to przyspiesza ich wzrost. Stają się bardziej twarde. Niektórzy mężczyźni uważają, że zarost dodaje im męskości i bardziej solidny, dorosły wygląd. Dlatego wszelkimi sposobami starają się przyspieszyć jej wzrost.

Jak zapuścić zarost

Instrukcja

1
Aby włosie wzrosła, pierwsze, co musisz zrobić, to przestać się golić. Wtedy ona na pewno porozmawiajmy. Szybkość wzrostu zależy od genetycznego dziedziczenia. U każdego ten proces bardzo indywidualny.
2
Dla przyspieszonego wzrostu włosia można używać balsam моноксидил (рогаин, регейн). Ten balsam przyspiesza wzrost wszystkich włosów na ciele człowieka. Hormonów, koloru i zapachu, nie zawiera. Ale w składzie leku jest alkohol, więc może wysuszyć skórę.
3
Łopian i olej rycynowy wzmacnia wzrost włosów. Trzeba nakładać na zarost, trzymać 2 godziny i dokładnie zmyć mydłem lub żelem do mycia twarzy.
4
Pełnowartościowe odżywianie przyczynia się do dobrego samopoczucia i metabolizm, a więc i wzrost włosów. Na pewno w diecie powinno być: mięso wołowe, kurze jajko, twaróg, mleko i produkty mleczne. Wystarczające spożycie białka i wapnia, pomoże zarost rośnie szybko.
5
Bierz kompleksy witamin i minerałów. Przy przyjęciu do organizmu wszystkich niezbędnych substancji, zwiększa wzrost włosów.
6
Płukać twarz wywar z: rumianku, pokrzywy, łopianu, babki. Wszystkie te zioła, wzmacniają włosy i przyczyniają się do ich szybkiego wzrostu.
7
Można zrobić maskę z miodu i mleka, dodając płatków owsianych. Wszystko wymieszać, nałożyć po 20 minutach dokładnie spłukać.
Należy zwrócić uwagę
Tylko hormony. Damskie. Ale tutaj oprócz włosia jeszcze inni odpadną ważne… no… nie organy, oczywiście.

Porada
Temat znienawidzonego szczecina. Z powodu psychicznego i fizycznego podrażnienia codzienne golenie w ciągu całego życia wielu mężczyzn w sercach gotowi do wymiany na cierpienie, które przeżywa kobieta podczas porodu. Takie postawienie sprawy wymaga od nas opowiedzieć o премудростях golenia. Lepiej zwrócić się o pomoc do dermatologa, aby zabić od razu dwie pieczenie na jednym ogniu – sprawiają, że skóra twarzy jest gładka i odpowiednio pozbyć się „codziennych porodu” na twarzy.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *