Jak pozbyć się naczynek na nogach

Naczynka na nogach lub tak zwane „gwiazdy” pojawiają się u ludzi z różnych powodów: jest to nadmierne opalanie, odmrożenie, dziedziczność, nadużywanie alkoholu, hormonalne się zawiesza, żylaki, itp. Niezależnie od tych przyczyn, pozbyć się naczyń włosowatych dzisiaj jest możliwe, choć jeśli nie usunąć przyczynę ich powstania, mogą pojawić się ponownie.

Jak pozbyć się naczynek na nogach

Instrukcja

1
Rozpocząć walkę z капиллярными сеточками na nogach, jeśli nie domyślacie się, dlaczego pojawiły się one, należy odwiedzić endokrynologa, ginekologa i флеболога, ponieważ najważniejsze dla ciebie – znaleźć przyczynę problemów naczyniowych, aby po ich usunięciu nie wystąpiły nawroty.
2
Postaraj się znormalizować swoją wagę, aby zmniejszyć obciążenie na nogi. W miarę możliwości mniej stać, a jeśli robisz na siłowni, przestańcie podnosić ciężary. Ale aktywność fizyczna potrzebna jest koniecznie. Do tego podejdą stołowy, badminton, koszykówka, siatkówka, kształtowanie itp.
3
Przed treningiem lub długim wyjściem do spraw nie zapomnij na problematyczną nogę założyć złączka zaciskowa pończoch lub bandażować jej elastycznym bandażem. Jeśli gwiazdy pojawiły się na obu kończynach, użyj uciskowe rajstopy.
4
Unikaj noszenia butów, która ci nie pasuje. Pierwszeństwo wygodne butów na niskim obcasie.
5
Zrezygnuj z wizyt w łaźni parowej lub sauny, solarium, a także mniej udaj się pod promieniami słońca.
6
Aby zatrzymać proces pojawienia się naczyń włosowatych gwiazdek, wzmocnić naczynia krwionośne. Do tego bardzo pomocne będzie wprowadzenie do diety witaminy P (rutyna) lub leków, w którym zawiera.
7
Tradycyjna medycyna zaleca się używać do oczyszczania i odzyskiwania małych naczyń krwionośnych kąpiele z dodatkiem terpentyny.
8
Znacznie zmniejszyć objawy сосудиков można przy codziennym wykonywaniu specjalnych ćwiczeń. Z pozycji leżącej ręce i nogi pod kątem 90 stopni w stosunku do podłogi i pięć minut rób nimi wibracyjne ruchy. Tak, uaktywnić krążenie krwi w naczyniach włosowatych.
9
Aby usunąć naczyniowego krata używana jest metoda микросклеротерапии. Przy tym w podskórne wieńce wprowadza склерозант – roztwór, który przyczynia się do klejenia i resorpcji niepotrzebnych naczyń.
10
Innym bardzo popularnym sposobem na pozbycie się naczynek na nogach jest wpływ impulsowym laserem żółto-zielonego światła. Selektywne laserowe usuwanie naczyń krwionośnych nazywają selektywnym фототермолизом. W tym przypadku statek, na który działa promień lasera o określonej długości, też jakby sklejone i znika. Ten impuls człowiek czuje, jak słaby ukłucie igłą, skóra nie jest uszkodzona, jest tylko niewielki i krótki podrażnienie.
11
Po leczeniu laserem zapewnia dokładny pielęgnacja skóry. Codziennie stosować specjalny krem lub maść, przepisane przez lekarza. W pierwszych dniach nie pij alkoholu i aspiryny (on rozrzedza krew) i powstrzymanie się od aktywności fizycznej. Przez pewien czas należy wykluczyć długotrwałe przebywanie na słońcu i chronić skórę filtrem. Zapobiegnie to nowy wygląd naczyniowych veins.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.