Jak wyleczyć dziewczynie

Czego pragnie dziewczyna do tego, aby przytyć? Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego bolesny widok lub wyzdrowieć musisz po prostu dla podtrzymania dobrego stanu zdrowia, warto zapamiętać kilka zasad. Proces ten może być bardzo przyjemne, jeśli zrobić swoją dietę przydatne i zróżnicowane.

Jak wyleczyć dziewczynie

Instrukcja

1
Wiele osób uważa, że aby wyzdrowieć, należy jeść jak najwięcej ciężkiej i wysokokalorycznych pokarmów, które klasycznie jest wrogiem chudoby: słodkie wypieki, napoje gazowane, kilogramy cukierków i czekolady. W rzeczywistości, to jedzenie w dużych ilościach powoduje poważne problemy z układem pokarmowym, tłuszcz odkłada się w najbardziej odpowiednich miejscach (na przykład w talii, a stopy mogą pozostać szczupłe). Tak urozmaicone, smaczne i przydatne zasilania – pierwsza droga do dobrej figury.
2
Wszystkie jedzenie musi dobrze przyswajana, aby twój organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze – i właśnie dlatego tak ważne jest, aby poprawnie połączyć. Wszystkie składniki powinny jak by pomagać sobie nawzajem trawione, a nie urządzać w brzuchu zamieszanie – tobie potrzebny jest stabilny i dobry ciężar, a nie otyłość, prawda? Na przykład, mięso powinno się jeść ze świeżo warzywami (najlepiej jeśli gotowanymi lub gotowane na parze – tak wszystkie substancje усвоятся o wiele łatwiej), a świeże warzywa z oliwą, zapewniając organizmowi odpowiednią dawkę zdrowych tłuszczów i poprawiający wchłanianie witamin.
3
Wymagany dobry i urozmaicone śniadanie, które obejmuje płatki zbożowe, białko i witaminy. Idealny – talerz płatków owsianych z masłem, jakiś owoc i szklankę mleka. Śniadanie z rana konfiguruje i „uruchamia” pracę układu pokarmowego, a także ładuje ci energii na długi czas.
4
Jeśli z jakiegoś powodu nie na siłę zjeść dużą porcję, po prostu zaznacz go i niech sobie obietnicę jeść przez 20-30 minut. W ten sposób twój żołądek zaczyna przyzwyczajać się do niezbędnych organizmowi ilości żywności.
5
Włącz do swojej diety banany, awokado i orzechy – i wykorzystaj je w nieograniczonych ilościach jako przekąski. Zawierają duże ilości jak składników odżywczych i kalorii i witamin, niezbędnych organizmowi.
6
Przed każdym przyjęciem żywności (około pół godziny) jeść jakiś kwaśny owoc, doskonale kindle apetytu. Kiwi, kawałek ananasa lub pomarańczy – wszystko to zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i przygotuje organizm do trawienia.
7
Spacery, basen i aktywny ruch, również pomoże ci wyzdrowieć i wybrać odpowiedni ciężar. Aktywność fizyczna (a już tym bardziej na świeżym powietrzu!) pobudza apetyt, a także przyczynia się do kształtowania masy mięśniowej.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.