Jak ukryć wysokie czoło

Ogromny wysokie czoło – raczej ozdoba niż wadą. Ale niektóre dziewczyny uważają, że to godność lepiej ukryć. Najlepiej z tym problemem radzą sobie różne grzywki. Rozważ swoją twarz uważnie, aby określić jego kształt i wybrać odpowiednią fryzurę.

Jak ukryć wysokie czoło

Trzeba

  • – strzyżenie w salonie fryzjerskim;
  • – makijaż.

Instrukcja

1
Balansuje części twarzy, zmniejszając wysokość czoła, jeśli wydaje ci się, że jest spory. Wysokie czoło, wizualnie sprawia, że twarz jest dłuższa. Wybierz modną fryzurę ze średniej lub dużej długości włosów. Wyeliminuj płaskie proste fryzury z ostrymi krawędziami, które mogą tylko pogorszyć sytuację.
2
Należy zwrócić uwagę, kobiece, miękkie fale, kaskadowe fryzury i różne grzywki. Nie patrz na krótkie fryzury, które odsłonić swoją twarz. I wcale złym rozwiązaniem będą długie, proste włosy z prostym przedziałkiem. Ilość na średniej długości poradzi sobie z zadaniem ukryć wysokie czoło, a dla większego efektu można ułożyć włosy na jedną ze stron.
3
Zrób grzywkę, ona doskonale minimalizuje twoje czoło. Ale w każdym przypadku należy przestrzegać kształt twarzy, aby wybrać najbardziej udany model fryzury. Klasyczna grzywka, położony na bok, skoryguje i sprawi, że harmonijnego swój wygląd. Zadbaj o fryzurę i zrobić stylizację na co dzień, aby była świeża i schludne.
4
Dobieramy grzywka bardziej ostrożnie, jeśli jesteś właścicielem kręconych włosów. Spróbuj wyprostować ten szczegół włosy prostownicą, a resztę włosy zostawić krętych. Ułożyć grzywkę i zablokować ją w tym położeniu wysokiej jakości lakierem.
5
Wpisz grzywka płynnie i stopniowo w warstwy włosów po bokach twarzy. To idealna dziewczyna z prostymi długimi włosami. Oczywiście, będzie musiał wykupić taką fryzurę w salonie fryzjerskim i regularnie odświeżać ją.
6
Nadaj większy zginanie brwiach, выщипав delikatnie ich dolną część. Tak, można zrobić oczy bardziej otwarte, a brwi, które staną się wyżej, wizualnie ograniczą długość czoła. Makijaż oczu zrób bardziej wyraziste, aby odwrócić uwagę od wielkości czoła i równowagi wymiary tych części twarzy. Fundacji narzędzie do pokrycia wysokiego czoła powinno być nieco ciemniejsze, niż podstawowa.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *