Jak zapisać ustawienia internetu od MTS

Najczęściej, kupując telefon komórkowy i po podłączeniu do MTS, można wejść do internetu, nie настраиваясь. Jednak w niektórych przypadkach, u osób, to może zadziałać raz wysłać SMS i MMS-wiadomości i podłączyć się do globalnej sieci. W tym przypadku warto zamówić i zapisać ustawienia specjalne.

Jak zapisać ustawienia internetu od MTS

Instrukcja

1
Wpisz swój numer telefonu i potwierdź, że nie jesteś robotem, na oficjalnej stronie MTS (sekcja „dla klientów Prywatnych” – „Pomoc i облуживание” – „Ustawienia”). Dane zostaną wysłane i zapisane automatycznie.
2
W przypadku awarii ustawień zapewnić sobie wejście do globalnej sieci i możliwość wysyłania i odbierania wiadomości w ramach usługi „Dostęp bez ustawień”. Łączy się automatycznie i działa za darmo u klienta wszelkich planów taryfowych (z wyjątkiem taryfy „Fajny” i korporacyjnych taryfy „Nicka”) z działającą usługą GPRS. Samodzielnie usługę „Dostęp bez ustawienia” można podłączyć i odłączyć telefon komórkowy portalu, wpisując numer *111* 2156#, za pomocą internetu-asystenta na stronie MTS lub za pomocą SMS-asystenta, wysyłając wiadomość na numer 111 (z tekstem „2156”, aby połączyć albo z tekstem „21560”, aby wyłączyć). Jednak po wyłączeniu GPRS usługa „Dostęp bez ustawień” przestanie działać.
3
Podłącz nielimitowane internet-opcja „Bit” lub „Супербит” z nieograniczoną prędkością przez przeglądarki „Opera Mini” lub „Opera Mobile”. Aby połączyć i zapisać ustawienia, wpisz w telefonie *zespołu 252# lub *111*628# , odpowiednio.
4
Dla ustawienia komputera lub laptopa, aby uzyskać dostęp do internetu przez telefon komórkowy, należy użyć specjalnego kabla, PODCZERWIENI lub Bluetooth, złączem i dostosuj komputer (laptopa) i telefon w zależności od systemu operacyjnego komputera. Określ profil GPRS punkt dostępu (APN) – internet.mts.ru, preferowany DNS – 000.000.000.000, secondary DNS – 000.000.000.000, nazwa użytkownika –mts, hasło – mts. Jeśli w telefonie jest już zainstalowany profil MTS-dostęp do internetu, trzeba go tylko znaleźć w menu i włączyć.
Należy zwrócić uwagę
Ponadto, w celu zamówienia i zapisać ustawienia internetu GPRS i MMS możesz zadzwonić na numer 0876 lub wysłać pustego SMS-a na krótki numer 1234.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.