Jak przywrócić telefon Samsung ustawienia fabryczne

Po zresetowaniu do ustawień fabrycznych stanie cofanie zmian dokonanych przez cały czas pracy telefonu. Należy pamiętać, że usunięte zostaną niektóre dane, takie jak wpisy w rejestrze połączeń, kontakty, zainstalowane programy, ale pozostaną zapisu na karcie microSD (zdjęcia, pliki muzyczne, itp.). Dlatego przed zabiegiem należy zapisać kopii zapasowej (kopii zapasowej) danych na telefonie.

Jak przywrócić telefon Samsung ustawienia fabryczne

Instrukcja

1
Wykonaj kopię. Najszybszą metodą do tego podłączyć telefon do komputera i zsynchronizować dane na nim z konta na stronach Google, Microsoft My Phone lub Exchange ActiveSync. Można również zapisać dane w programie Outlook poprzez ActiveSync. Jest jeszcze jedna metoda – używać do zapisywania danych programu Spb Backup, Pim Backup lub Sprite Backup.
2
Aby powrócić do ustawień fabrycznych za pomocą menu telefonu. Naciśnij następujące przyciski: „Menu”, „Ustawienia”, „Prywatność”, „przywracanie ustawień fabrycznych”, „Zresetować ustawienia telefonu”, „Usuń wszystko”. Jeśli trzeba będzie wprowadzić kod telefonu, trzeba go wziąć w podręczniku użytkownika. Po tym system wycofuje zmian i restartuje.
3
Drugi sposób, aby przywrócić ustawienia fabryczne, odbywa się za pomocą przycisków telefonu. Wyłącz telefon, naciśnij jednocześnie dwa przyciski: klawisz połączenia i naciśnij klawisz odbicia dzwonka. Trzymając je, naciśnij klawisz zasilania i przytrzymaj wszystkie trzy przyciski do momentu pojawienia się okna z pytaniem „Zresetować do ustawień fabrycznych?”. Naciśnij klawisz połączenia, aby zgodą lub klawisz odbicia dzwonka do odwołania.
4
Następujący sposób odbywa się z menu Recovery (rekaveri). Aby wejść w to menu, wyłącz telefon, naciśnij jednocześnie przycisk „Volume up” i przycisk „Home” (środkowy przycisk poniżej ekranu), a następnie naciśnij klawisz zasilania. Po wejściu w menu rekaveri, wybierz wipe data/factory reset, a następnie naciśnij enter (czyli klawisz połączenia). Tryb pracy w menu rekaveri musi być трехкнопочным.
5
Jeszcze jeden sposób na reset do fabrycznych ustawień odbywa się za pomocą narzędzia-kodu. Sam kod usługi można znaleźć na stronie internetowej http://vsekodi.ru/index.php/samsung. Przy tym zostaną zresetowane wszystkie ustawienia, nawet wyczyszczone wewnętrzna karta pamięci, więc tej metody należy używać z rozwagą.
6
Po zakończeniu operacji można przywrócić z kopii zapasowej danych i ustawić telefon na życzenie. Niezależnie od metody nie wybrali, pamiętaj, że przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych – niebezpieczna operacja, która może spowodować utratę danych, a nawet do uszkodzenia telefonu, dlatego należy stosować ją tylko w szczególnych przypadkach.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *