Jak skonfigurować dostęp do internetu w sieci MTS

Abonenci komórkowej firmy „MTS” mają możliwość skorzystania z technologii GPRS za pośrednictwem telefonu komórkowego. Ale do tego trzeba produkować niektóre ustawienia, a także podłączyć specjalną opcję.

Jak skonfigurować dostęp do internetu w sieci MTS

Instrukcja

1
Najpierw podłącz następujące opcje: wap i gprs. Można to zrobić na kilka sposobów. Na przykład, możesz zadzwonić do operatora komórkowego krótszej numerem 0890 (numer bezpłatny dla wszystkich abonentów OAO „MTS”). W tym przypadku, jeśli jesteś w roamingu, zadzwoń pod numer +7 423 2740740.
2
Podłącz powyższe opcje, za pomocą specjalnego serwisu. Do tego, będąc w sieci OAO „MTS”, wpisz następującą kombinację cyfr: *111#. Lub prześlij cyfrę 2 na krótki numer 111.
3
Teraz sprawdź, czy w ustawieniach profilu MTS. Jeśli go nie odkryli, zadzwoń do centrum kontaktu i poproś, aby wysłać dla twojego telefonu ustawienia internetowe. Po tym pojawi się komunikat serwisowy, który trzeba będzie po prostu zapisać i aktywować.
4
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz skontaktować się z operatorem, ale masz pod ręką zwykły dostęp do internetu, w pasku adresu wpisz link http://www.mts.ru/help/settings/settings_phone/. W odpowiednim polu wpisz swój numer telefonu, na koniec naciśnij przycisk „Wyślij”. Ustawienia przyjdą na twój telefon w postaci wiadomości. Włącz je i uruchom ponownie telefon.
5
Jeśli jesteś posiadaczem iPhone od firmy „MTS”, bądź pewien, że twój telefon ma już odpowiednie ustawienia. Wystarczy je tylko uaktywnić. W tym celu wejdź w menu, wybierz opcję „Ustawienia”, a następnie „Podstawowe”. W wyświetlonym menu kliknij opcję „Sieć” – „sieć transmisji danych”.
6
Teraz trzeba będzie wpisać następujące parametry: APN – internet.mts.ru nazwa użytkownika – mts, hasło – to samo. Aby pobrać stronę, wybierz zakładkę Safari.
Porada
Aby korzystać z internetu i nie myśleć o ilości ściąganych danych, podłącz jeden z wielu pakietów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.