Jak zamknąć pętle do pachy szydełku

Wzór części cięcia w naturalnej wielkości – najlepsza asystentka przy drutach szydełku. Ona służyć jako szablon, według którego można wykonać wszystkie trudne etapy pracy. Na przykład, za pomocą wstępnych obliczeń na papierze można z łatwością zamknąć żądaną zawiasy do precyzyjnego pachy rękawów koszulki lub ażurowe bluzki.

Jak zamknąć pętle do pachy szydełku

Trzeba

  • – hak;
  • – wątek;
  • – kalka techniczna;
  • – ołówek;
  • – terminarz;
  • – wzór na drutach.

Instrukcja

1
Narysuj linię jednej (np. lewej) pachy rękaw szaty na wzór naturalnej wielkości. Dla wygody można użyć kreślarskiej.
2
Umieść gotowy szablon papieru na wzór gotowego drutach, wykonany podstawowy wzór. To może być dolna część skrzydła forehand lub oparcia produktu. Obraz niezbędnych убавок tralek, aby utworzyć płynne zaokrąglenia ostrza stanie się przejrzysty.
3
Zobacz, ile elementów wzoru (раппортов) zawiera pachy lewej rękawy długości. Na przykład, można użyć prosty wzór „łuki z balonów na pętli”. W każdym rapport wchodzi 7 нитяных дужек; krawędź każdej nowej łuki montuje się poprzez провязывания centralnego szczebla taki sam łuki subnavigation szeregu.
4
Zapisz w swoje ćwiczenia, które części relacji (jeden łuk) musiał wycofać się z pracy w pierwszym rzędzie; potem w drugim rzędzie, itp. Obliczanie linii prawej pachy zrobisz według tego modelu, ale tworzyć ją będzie w lustrze.
5
Zamykanie pętli do pachy można poprzez różnego ciągniecia roboczej, nici, szydełka na początku (jedna pachy) lub na końcu (druga pachy) rzędu. Jeśli chcesz odjąć płótno na początku szeregu, zacisnąć nitkę do pierwszej roboczej pętli i przeciągnij ją na słupek. Dalej kontynuuj dziewiarskich produktu, jak zwykle. Poziom słupków w internecie wzrasta. Uwaga: wyciągnięta nitka musi leżeć swobodnie, nie ściągając na drutach!
6
W końcu rzędu ciebie, wręcz przeciwnie, należy obniżyć poziom słupków do pachy. W tym przypadku довяжите brzeszczot do miejsca убавки i przeciągnij nić roboczą przez ostatnią pętlę rzędu. Przez napływającą duży łuk przeciągnij kłębek nici. Zostaw pętlę na pręcie haka, tylko dokręcić ją do rozmiaru standardowego ogniwa powietrznej łańcucha. Przełóż przez nią nitkę roboczą i zwiąż dalej.
7
Spróbuj połączyć próbki ażurowej tkaniny do przodu bluzki rozmiar 40-42. Wpisz 141 ogniwo powietrznej łańcucha i zwiąż nowa forehand wzór z łuków. Na przykład, gęstość twojego drutach – 50 wierszy w 33 cm Довяжите 52 rzędy i zamknąć z obu stron po 3 łuki. Pachy bez rękawów gotowy.
Porada
Hak może być konieczne dla kształtowania pachy rękawów i przy drutach-mówiły. Weź ją w prawą rękę i przeprowadzić z jego pomocą drugą pętlę bieżącego szeregu przez pierwszą pętlę. Tworzy pętlę zwrócić się z haczyka na lewą igłę i ponownie przeprowadź drugą pętlę przez nadchodzącą. Wykonywać te zabiegi można i dwoma ramionami, ale zawiasy mogą spadać z gładkiego narzędzie pracy.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.