Jak zaktualizować starą lodówkę

Stary lodówka w domowych warunkach można okleić folią lub pomalować. Jaką kolorystykę wybrać, zależy tylko od twojego gustu i wnętrza, w którym lodówka będzie stać. Można zrobić stary napędzany акцентным miejscu w swojej kuchni lub ukryć, podnosząc tonu w kolor tapety lub frontów kuchennych.

Jak zaktualizować starą lodówkę

Trzeba

  • – folie samoprzylepne;
  • – nożyczki;
  • – ruletka;
  • – miękki materiał;
  • – kolor bazowy;
  • – benzyna lakowa;
  • – folia p/e.

Instrukcja

1
Ozdobić lodówka folią samoprzylepną. Przy wyborze materiału w sklepie należy zwrócić uwagę, że folia sprzedawana jest w rolkach o różnej szerokości. Dlatego wcześniej zrób pomiary twojej lodówki, aby zmniejszyć wydatki pieniężne, zmniejszyć odpady folii i nie robić połączeń w widocznych miejscach.
2
Wyjąć z lodówki wszystkie naklejki, odkręcamy klamkę. Umyć powierzchnię za pomocą gąbki z detergentem.
3
Wytnij części z etykiety samoprzylepne na wykonanych wielkości, odkładając je na kartkę papieru z tyłu. Nie zapomnij zrobić uprawnień na dno folii tak, aby można było ją подоткнуть pod uszczelka na drzwiach.
4
Распрыскайте wodę z kwiatów natryskowego na to miejsce, które ma zamiar okleić. Zdejmij folię od papieru warstwy i dołączyć warstwą lepkiego do lodówki, nie zapominając zostawić uprawnień.
5
Stopniowo раскатывайте folię na powierzchni. Разглаживайте miękką szmatką, wykonując ruchy „w jodełkę” od środka do brzegów. Usunąć powietrze i krople wody. Losowy bańka pierce иголочкой i пригладьте szmatką.
6
Złóż uprawnień. W kącikach etykiety samoprzylepne zrób nacięcia. Odchylić uszczelkę i pod niego włożyć krawędzi folii. Wygładzić wszystkie szmatką.
7
Przykręcić na miejsce uchwyt lodówki.
8
Pomaluj lodówka. Przed rozpoczęciem pracy ochrona obiektów przed dostaniem się farby. Do tego dokręcić je folią lub zamknij gazetami, zabezpieczając taśmą.
9
Odkręć u lodówki długopis lub zostaw ją, aby połączyła się kolorystycznie z całej malowanej powierzchni.
10
Wybierz w sklepie kolor bazowy odpowiednie kolory. Do pracy nadają się również farby w баллончиках, które można wykorzystać do powierzchni metalowych.
11
Wytrzeć lodówka white-спиритом. Jeśli na powierzchni lodówki są to odcinki z rdzą, to пошкурьте ich drobnoziarnistej наждачкой. Następnie pokryć samochodowej szpachlą i osusz. Jeszcze raz przeszlifować.
12
Równomiernie spryskaj farby z puszki na całej powierzchni lodówki. Daj jej całkowitego wyschnięcia i postaw zaktualizowany napędzany na miejsce.
Porada
Lodówka można zaktualizować nowoczesne ozdobnymi naklejkami.

logo
Article Categories:
Meble i wystrój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *