Jak zrobić łóżko

Łóżko to podstawowy element każdej sypialni. Pewnie u większości domu warto na standardowe łóżko z płyty WIÓROWEJ lub drewna. Otóż z tego nie bardzo приметного mebla można zrobić wspaniały łóżko-wybieg, który natychmiast przekształcić wnętrze sypialni i wniesie do niego lekki powiew tajemniczego i dalekiego Wschodu. O tym, jak zrobić łóżko-wybieg możemy teraz dyskutować.

Łóżko-podium - to jest piękne i stylowe

Trzeba

  • Młotek;
  • Płaski śrubokręt;
  • Dłuto;
  • Tnące;
  • Śrubokręt i śruby;
  • Wyrzynarka;
  • Ołówek;
  • Linijka.

Instrukcja

1
Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie rozebrać rama „подопытной” łóżka, z którego można zrobić łóżko-podium. Modeli jest wiele, tak że kolejność realnych działań, niezbędnych do demontażu ramy łóżka, może się różnić od opisanego w tym artykule. Nogi od łóżka mogą być oddzielne i откручивающимися. A jeśli takich nóg nie ma, ich rolę pełnią oparcia z oczkiem drewnianym oparciem. Tę opcję rozważyć.
2
Jeśli projekt zawiera specjalne haki, które są wstawiane w rowki na demontaż zajmie ci tylko kilka minut. Odwinąć metalowe wsporniki łączące oparcia łóżka z ramą, za pomocą dłuta z młotkiem. Następnie бокорезами oddziel końcówki zszywek. Można je częściowo wybić młotkiem, a następnie podważyć śrubokrętem i usunąć.
3
Teraz określ wysokość łóżka-podium. Jeśli jesteś zadowolony wysokość ścian bocznych, wtedy to będzie u was wysokości podium. Tutaj pojawia się konieczność подпилить wzdłużną drewnianą podpórkę do wysokości ścian bocznych. Zmierz się do tego wysokość ścianki bocznej, po czym przenieś powstałej odległość na podpórkę i odciąć nadmiar электролобзиком lub brzeszczotem do drewna.
4
Zbierz rama ponownie. Umieść na górze sklejki, zabezpieczyć je za pomocą śrub. Małe otwory w ścianach ramy, które pozostały od zszywek, praktycznie niewidoczne. Ale jeśli masz chęć, zamknij je drewnianymi zatyczkami i pokryć lakierem. Wreszcie, umieścić na ramie ulubiony materac i застелите łóżku.
logo
Article Categories:
Meble i wystrój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *