Jak przemalować łóżko

Poprzez nowy remont, można zauważyć, że ulubiona łóżko nie pasuje do nowego wystroju? To można łatwo rozwiązać, jeśli przemalować ją na odpowiedni kolor. Ale aby twoja konwersja wyglądało przyzwoicie, należy wziąć pod uwagę wiele niuansów.

Jak przemalować łóżko

Trzeba

  • – farba;
  • – szczotka;
  • – zmywacz;
  • – papier ścierny;
  • – podkład;
  • – frędzle.

Instrukcja

1
Proces malowania łóżka w wiele zależy od podkładu. To może być emalia, naniesiona na metal, farby na powierzchni drewna lub polerowanie. W zależności od pokrycia dobiera się nie tylko farby, ale i kolejność prac.
2
Nie mniej ważne jest stan nawierzchni. Jeśli fabryczna farba na łóżku leży idealnie równo, pęknięcia brakuje, to można po prostu nałożyć warstwę farby żądany kolor na starej. Ale jeśli zdecydujesz się zrobić z czarnej łóżka delikatnie-gałązką, bądź przygotowany na to, że farbę trzeba nakładać w kilku warstwach. Przecież ciemniejszy kolor będzie wydzielać za jasny. Farby dobieramy zgodnie z materiału, wszystkie niezbędne informacje znajdują się na bank.
3
A oto przemalować łóżko z krakingu polerowaniem o wiele trudniejsze. Przed malowaniem wyczyścić powierzchnię roboczą z resztek polerowania. Można to zrobić za pomocą dłuta lub innego ostrego narzędzia. Jeśli сдирании pokrycie uszkodzeniu drzewną podstawą, i na powierzchni pozostały bruzdy, to należy wyrównać je przed malowaniem. Aby to zrobić, należy użyć papieru ściernego lub w niektórych przypadkach надфиль.
4
Następnie nałóż na oczyszczoną powierzchnię podkładu. To dzięki niej farba rozprowadza się powoli i dłużej trzyma się na każdej powierzchni. Pozwól jej wyschnąć i przystąpić do malowania.
5
Jeśli wybierasz się do odświeżenia żelazne łóżko, farba na której miejscami oblazła, kup szczotkę z kolei szczecina i смывку starej farby. Łatwe do pozostałości starej farby należy usunąć za pomocą szczotki. Następnie nałóż смывку. Po tym jak zacznie działać, ponownie oczyścić powierzchnię. Jeśli na łóżko zadali kilka warstw farby, to powtórz tę procedurę kilka razy, dopóki nie są całkowicie oczyścić ją do podłoża.
6
Następnie nałóż podkład na metal, a po jej wyschnięciu окрасьте łóżko w wybrany kolor.
logo
Kategoria:
Meble i wystrój

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.