Jak zakończyć dziania gumy

Wiele dzianiny szprychy produktu nie może obejść się bez elastycznych listew-gum. Klasyczne skrzydła są wykonywane za pomocą kolejności określonej liczby twarzowych i изнаночных zawiasów. W tworzeniu wzoru неэластичной nierównej gumy biorą udział накиды. Ostatni rząd pracy może kończyć się na różne sposoby, a od tego będzie zależeć wygląd produktu.

Jak zakończyć dziania gumy

Trzeba

  • – dwie proste lub okrągłe igły;
  • – dodatkowa szprycha;
  • – robocza przędzy;
  • – dodatkowa nić;
  • – igła;
  • – żelazko.

Instrukcja

1
Zwiąż gumką żądanej wysokości bezpośrednich i obciążeniami lub okrągłych rzędach. Gdy listwa będzie skończona, zakończ pracę. W tym celu należy ostatnim rzędzie elastycznego lub ulgi, płótna wykonać zgodnie z wzorem (nad twarzowymi – twarzowe, nad niewłaściwej stronie – изнаночные), i jednocześnie zamknąć pętle gumy.
2
Провяжите obrzeża i późniejszej przedniej pętli wspólnie z jedną stroną. Nakrętki na prawym, roboczej, szprychy pętelkę przenieś się ponownie na lewy dziewiarskie igły; ponownie провяжите kolejne sąsiednie нитяные pałąka razem. Jeśli po zdjętej przedniej pętli należy wywrócona, wykonaj nie twarzowego, a złej pętelkę.
3
Dalej zamykać ostatni rząd gumy w opisanej wzorem, aż na krawędzi skrzydła nie powstaje czysty warkocz z петелек-ogniw. Wszystkie one muszą być absolutnie identyczne.
4
Staraj się nie dokręcać zbyt zamknięcie pętli, aby nie ściągnąć płótno. To nie tylko deformuje gumę, ale i pozbawia jej elastyczności. Dla wygody zaleca się zakończyć dziania gumy спицей większej o jeden pokój, niż podstawowe narzędzie pracy. A aby krawędź gumy nie był brudny rozciągnięty, zakrywaj twarzy zawiasy za dolne ścianki i zawsze uważać za wzór.
5
Spróbuj wykonać gumką пришивную poprzeczkę. Trzeba połączyć elastyczną lub wytłoczony pasek wymaganej wysokości i przy pracy nad ostatecznymi rzędami gumy (może ich być od dwóch do czterech) wprowadzić dodatkowy wątek. Po zakończeniu paska, nie zdejmując wzmacniającego włókna delikatnie zautyuzhte ostatni szereg otwartych pętli.
6
Usunąć nitkę i przyszyć gumkę do głównego produktu кеттельным szwów (szwy odbywają się „węża” przez otwarte pętle ostatniego rzędu). Jeśli zakończyć gumę w ten sposób uda piękne faliste obrzeże.
7
Jeśli elastyczna tkanina jest początkowym etapem drutach dużej części (na przykład, oparcia, półki, nogawki lub szerokiego rękawa), może trzeba zakończyć ostatni rząd z jednolitymi прибавлениями zawiasów. To rozszerza się na kolejne drutach. W tym przypadku podwyżki są wykonywane z протяжек, czyli poprzecznych nici między sąsiednimi zawiasami.
Porada
Jeśli w silnej ekspansji produktu nie ma potrzeby, elastyczne płótno można po prostu wykonać cienkimi szprychami. Po zakończeniu pracy nad gumką trzeba zmienić je na główne narzędzie pracy. Inna opcja – wprowadzenie do pracy pomocniczej nici. Kiedy drutach gumy kończy się ta nić ostrożnie wyjmuje.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *