Jak wybrać przędzę do dziania zabawek

Dzianiny zabawka jest w stanie podnieść na duchu i stać się pożądanym prezentem nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłych. Ale żeby zrobić taką zabawkę, jednego skilla na drutach za mało. Miękki pamiątka trzymał kształt i cieszył swojego właściciela przez długi czas, należy wybrać przędzy.

Jak wybrać przędzę do dziania zabawek

Instrukcja

1
Upewnij się, że przędza, z której masz zamiar robić na drutach zabawkę, nie zrzuca się po praniu. Do tego weź trochę przędzy i wyprać. Jeśli w procesie prania z nici zaczęła schodzić farba, to taka przędza nie nadaje się do produkcji zabawek.
2
Jeśli chcesz połączyć zabawkę dla dziecka, a następnie wybrać przędzę bawełnianą. Zabawki z bawełny idealnie nadają się dla bardzo małych dzieci, bo takie produkty nie powodują alergii, łatwo je prać i suszyć.
3
Dziecko w wieku powyżej 1 roku nadają się zabawki z przędzy akrylowej, która ma bogatą gamę kolorów. Także wyroby z akrylowych nici dobrze trzymają formę, i na nich nie powstają granulki po praniu.
4
Dziecko powyżej 3 lat można połączyć zabawkę z czystej wełny. Wełniana przędza doskonale nadaje się do budowy puszystego misia, misia lub królika.
5
Przędzy z zawartością moheru można użyć do budowy grzywy lub brody u zabawki. Ale z powodu długiego włosa takie nitki nie stosować w produktach dla dzieci.
6
Do wiązania prezentów zabawki wybrać kształtki przędzy. Pamiątki wykonane z tego materiału, są piękne i eleganckie. Ale zabawki z takiej przędzy nie można często prać, tak jak od częstych prań produkt może stracić swój pierwotny wygląd.
7
Do dekoracyjnego wykańczania gotowych zabawek można korzystać z przędzy z włóknami. Błyszcząca nić daje produkt elegancki wygląd.
8
Jeśli chcesz połączyć sika lub paski zwierzęcia, to weź меланжевую przędzy. Takie zabawki będą wyglądać bardziej naturalne, jak i ich kolorystyka będzie wielobarwne, dzięki specjalnym malowaniu меланжевых nici.
9
Do produkcji prezent zabawki nie warto używać nici, pochodzące z zwolnionej starej dzianiny rzeczy. Z takiej przędzy uda produkt, mająca stary i obskurny wygląd. Ale z używanych nici można połączyć postaci, które doskonale nadają się do domowych zabaw dla dzieci.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.