Jak zainstalować flash zegarki na telefon

Flash zegar nazywa się wygaszacz ekranu w formacie SWF, który pozwala zmienić wygląd ekranu głównego telefonu. Dla wygody ma obszar, na którym znajdują się stylizowane zegary.

Jak zainstalować flash zegarki na telefon

Instrukcja

1
Upewnij się, że twój telefon obsługuje standard SWF. Aby to zrobić, należy pobrać z internetu dowolny plik tego formatu pliku, umieść go w tę lub inną folder karty pamięci, a następnie spróbuj otworzyć menedżera plików urządzenia.
2
Niektóre telefony nie są wyposażone w program Adobe Flash Player na początku, ale można ją zainstalować. Są to, w szczególności, wiele smartfonów z systemami operacyjnymi Symbian i Android. W takim przypadku przejdź na poniższą stronę:http://get.adobe.com/pl/flashplayer/Do odwiedzenia strony za pomocą wbudowanej przeglądarki w telefonie, i serwer sam wykryje model. Podczas próby przejść pod ten adres z komputera zostanie automatycznie monit, aby pobrać wersję Flash Player. Pobierz stamtąd wersję programu, który jest odpowiedni dla twojego smartfona, zainstaluj go (sposób instalacji zależy od modelu urządzenia i jego SYSTEMU operacyjnego), po czym sprawdź działanie programu przy pomocy dowolnego pliku SWF.
3
Odnosząc odtwarzania na telefonie plików SWF, przejdź na następującą stronę:http://www.flash2nd.com/Wybierz swoje ulubione zegarki Flash, po czym pobrać archiwum ZIP z nimi. Wewnątrz archiwum znajdziesz dwa pliki: jeden w formacie TXT, z drugiej – SWF. Drugi z nich umieść w tę lub inną folderu na karcie pamięci telefonu, po czym otwórz menedżera plików urządzenia. Na ekranie pojawi się zegar.
4
Naciśnij lewy klawisz wyświetlacza telefonu i spróbuj znaleźć w wyświetlonym menu wybierz polecenie „ustaw jako wygaszacz ekranu” lub podobne. Jeśli tak, umieść zegarki Flash na główny ekran swojego smartfona. Wówczas nie trzeba po każdym restarcie urządzenia uruchomić ponownie.
5
Żadnych dodatkowych ustawień wirtualne zegarek nie wymaga – wygaszacz ekranu bierze informacje na temat aktualnego czasu z zegara telefonu. Być może, jednak, niepoprawne wyświetlanie strefy czasowej. Naprawić to niemożliwe – odpowiedniego ustawienia w programie Flash Lite nie ma. Można tylko ustawić zegar systemowy telefonu na wymaganą ilość godzin do przodu lub do tyłu w taki sposób, aby czas na wygaszaczu ekranu była wyświetlana poprawnie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.