Jak pobrać muzykę na telefon komórkowy

Do pobierania plików w telefonie komórkowym zazwyczaj używają kabla USB lub bezprzewodowej łączności. Podczas pobierania utworów muzycznych można nie używać dodatkowych programów. Jest to możliwe w przypadku, gdy urządzenie jest wyposażone w kartę pamięci.

Jak pobrać muzykę na telefon komórkowy

Trzeba

  • – Kabel USB;
  • – Adapter Bluetooth.

Instrukcja

1
Wykonaj połączenie telefonu komórkowego z komputerem. Do tego celu należy użyć kabla USB. Po dokonaniu połączenia, wybierz w menu opcję „USB”.
2
Poczekaj chwilę, aż system wykryje nowy sprzęt. Otwórz menu „Mój komputer”, a następnie przejdź do zawartości karty pamięci urządzenia mobilnego.
3
Skopiuj na flash-karty pliki muzyczne. Wykonaj bezpieczne usuwanie sprzętu. Sprawdź dostępność plików za pomocą menu telefonu.
4
Jeśli wolisz korzystać z bezprzewodowego kanału, to kup adapter Bluetooth. Warto zauważyć, że niektóre telefony komputery wyposażone w wbudowany moduł Bluetooth-moduł.
5
Zainstaluj oprogramowanie do zarządzania urządzeniem Bluetooth. Włącz telefon i włącz dostępność urządzenia do wyszukiwania. Teraz na komputerze otwórz menu „Start” i wybierz „Urządzenia i drukarki”.
6
Otwórz menu „Dodaj urządzenie”, naciskając odpowiedni przycisk. Poczekaj, aż określenia telefonu komórkowego i pojawienia się odpowiedniej ikony.
7
Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Połączenie”. Poczekaj na zakończenie procesu synchronizacji sprzętu. Wprowadź hasło, aby uzyskać dostęp do urządzenia mobilnego. Ponownie wprowadź nowe hasło, korzystając z klawiatury telefonu.
8
Teraz znajdź plik muzyczny i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Najedź kursorem myszy na opcję „Wyślij”. W pokazującym się menu wybierz „Urządzenia Bluetooth”. Potwierdź odbiór pliku, za pomocą klawiszy telefonu.
9
Powtórz ten algorytm do transmisji innych plików muzycznych. Wyłącz Bluetooth-moduł telefonu. Upewnij się, że masz wysłanych plików na karcie pamięci telefonu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.