Jak zainstalować program .jar na telefon

Programy .jar, lub aplikacje dla telefonów komórkowych, mogą nosić zarówno zabawne, jak i stosowanej charakter. Do ich zainstalowania na telefon możesz użyć jednego z kilku prostych sposobów.

Jak zainstalować program .jar na telefon

Instrukcja

1
Najprostszym i najpewniejszym sposobem jest synchronizacja telefonu z komputerem. Aplikacja zostanie pobrana na komputer, po czym odjeżdża z niego bezpośrednio do pamięci telefonu. Wszystko, co potrzebne do tego, a mianowicie, data kabel usb i płyta cd ze sterownikami, można znaleźć w zestawie telefonu. W przypadku jeśli nie, musisz samodzielnie kupić data-kabel w sklepie sieci komórkowej, a sterownik pobrać z oficjalnej strony internetowej producenta telefonu.
2
Zainstaluj sterownik, po czym podłącz data-kabel do komputera i upewnij się, że urządzenie zostanie wykryte i gotowe do użycia. Uruchom oprogramowanie do synchronizacji, po czym skopiuj aplikację w pamięci telefonu komórkowego.
3
W przypadku, jeśli twój telefon ma wymiennej karty pamięci, wyjmij ją, po czym włóż ją do czytnika kart podłączonego do komputera. Skopiuj aplikację na KP, po czym bezpiecznie wyjąć urządzenie i włóż ją do telefonu.
4
W przypadku takich interfejsów, takich jak połączenie Bluetooth lub port podczerwieni zarówno na telefonie jak i na komputerze, użyj ich do wysyłania aplikacji w języku java. Włącz urządzenie na komputerze, po czym aktywuj odpowiedni interfejs w telefonie i ustaw go w promieniu zasięgu nadajnika. Po tym jak telefon zostanie wykryty przez komputer, wyślij aplikację na telefon i potwierdzić odbiór na telefonie.
5
Można również korzystać z wap-wymienniki. W tym celu przejdź na wymienniku z komputera i pobierz aplikacja java jest na stronie internetowej, w miarę możliwości obronie pobieranie hasłem. Przejdź na krótki link do pobrania za pomocą przeglądarki internetowej w telefonie, po czym wprowadź hasło, jeśli go wystawili, a następnie pobrać plik na swój telefon. Należy pamiętać, że na twoim koncie musi być wystarczająco dużo pieniędzy, aby pobrać plik.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *