Jak zachować wpływ

Umiejętność utrzymać rytm pomaga w każdej walce. I mimo, że profesjonaliści radzą, aby do strajku nie dojdzie, zdolność do utrzymania cios – to jest główną zaletą utalentowanego sportowca.

Jak zachować wpływ

Instrukcja

1
Pierwszy krok na drodze do sukcesu – to ubezpieczenie. Podczas meczu stale osłaniajcie najbardziej wrażliwe punkty ciała – whisky, pachwiny, obojczyka, splot słoneczny.
2
Opanuj techniki różnych zabezpieczeń. Na przykład, odbiór „głowienka” – поднырнуть pod wybiega na ciebie rękę; odbiór „podstawka” – podstawić pod wpływ jakąś część ciała (najczęściej rękę); odbiór „skręcony” – maksymalnie сгруппируйтесь – w was będzie trudno się dostać.
3
Naucz się techniki prawidłowego oddychania. Jeśli czujesz, że porusza się ręka przeciwnika i uniknąć uderzenia nie uda, maksymalnie gwałtownym ruchem wydech całe powietrze z płuc. Przyjąć cios w takiej sytuacji będzie znacznie łatwiej.
4
Metodycznie przygotować swoje ciało do możliwe wstrząsy. Huśtawka prasa i inne grupy mięśni, w tym chronić narządy wewnętrzne przed uszkodzeniami. Ponadto, coraz częściej można doświadczyć na sobie ciosy, tym szybciej twoje ciało przyzwyczaja się do nich. To się nazywa w języku zawodowym „nabić obudowa”. Naturalnie, ciosy muszą być na tyle intensywne, aby wyprowadzić cię z komisji na długo.
Porada
Pracować nad techniką ochrony należy metodycznie i wytrwale. Ochrona powinna być nie tylko solidne, ale i aktywnym, czyli tworzyć korzystne położenie w przypadku uderzenia.

logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.