Jak zachować szczupłą sylwetkę

Wielkie cycki zgrabna figura – nie tylko gwarancję dobrego nastroju, ale i zdrowia. Aby utrzymać ją w takim stanie, trzeba mądrze wybrać tryb treningowy i uważnie śledzić dietą zasilania. Istnieją również i inne ważne chwile.

Jak zachować szczupłą sylwetkę

Instrukcja

1
Przeprowadzać ładowanie i rozciąganie mięśni codziennie rano. Rób takie proste ćwiczenia, jak skręcenia i obroty ciała, machanie rękami i nogami, полушпагаты i sznurki. Niech to będzie swego rodzaju rytuałem, który będzie przyzwyczaić do dyscypliny. Oprócz pozytywnego efektu dla figury, będziesz czuć się o wiele większą radość, nawet jeśli do tego masz stale miewał skłonność do snu. Zastanów się poranną rozgrzewkę 15-20 minut.
2
Chodzisz na treningi do klubu sportowego. Jednym ładowaniu, niestety, nie jest wystarczająca do obsługi figury na odpowiednim poziomie. Zapisz się do sekcji step-aerobiku, fitness lub каланетики. Te темповые rodzaje obciążenia utrzymania równowagi organizmu i nie dadzą pojawić się nadwagi. Jeśli wolisz mierzona prąd obciążenia, chodzić 3 razy w tygodniu na siłownię.
3
Uważaj na podaż kalorii w swój organizm. Należy pamiętać, że przy spożyciu 3 g białka na 1 kg masy ciała, zyskasz masę mięśniową. Dlatego to zmniejsz ilość do 1 roku Razem z tym możesz wprowadzić do diety więcej świeżych owoców, warzyw, owoców, miodu i zboża (zboże). Jedz w małych porcjach przez określony czas. Zaledwie dzień powinno być nie mniej niż 5 posiłków.
4
Utrzymuj równowagę wodną w organizmie. Dla lśniącego kształtu, należy pić około 1,5 litra czystej wody dziennie. Zawsze miej przy sobie butelkę i spożywać płynu w ciągu dnia. Weź sobie ten element za regułę.
5
Обливайтесь zimną wodą każdego dnia. Ta procedura pomaga zachować odporność i daje zastrzyk energii na długi czas. Ponadto, nie zapomnij, aby stopniowo zmniejszać temperaturę wody.
6
Jesteś w zdrowym nastroju. Czynnik psychologiczny – niezbędnym elementem skutecznego procesu szkolenia. Z radością chodzić na sprawność fizyczną i z dumą zauważajcie w lustrze wszystkie pozytywne zmiany. Wszystko to pomoże ci osiągnąć efektu końcowego.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.