Jak podkręcić prasy za dwa tygodnie

Pikowany i piękny prasa może mieć każdy, kto jest w stanie wydać na to czas i siły fizyczne. Osiągnięcia pożądanego rezultatu pomogą prawidłowo dobrane ćwiczenia. Każdy obiekt wymaga pewnych fizycznych i czasowych koszty, a wynik nie zawsze może być tak, jak ci się podoba na początku. Aby się nie pomylić w wybranym kompleksie dla prasy, najpierw należy zatrzymać się na klasycznych ćwiczeniach.

Jak podkręcić prasy za dwa tygodnie

Instrukcja

1
Jeśli chcesz podkręcić mocne mięśnie brzucha, więc trzeba trenować pięć razy w tygodniu, stopniowo komplikuje ćwiczenia i zwiększając ilość ich powtórzeń.
2
Lekko rozłóż nogi i rozluźnij się. Mocno zaciśnij mięśnie brzucha. Pozostań w tej pozycji przez dziesięć minut, po czym odpocznij. Ćwiczenie to można wykonywać, swobodnie poruszając się po pokoju.
3
Stań twarzą do ściany, oprzyj ręką. Zostaw w bok i do tyłu prawą nogę, unieś lewą rękę do góry, i прогнитесь temu. Powtórz ćwiczenie, opierając się o ścianę lewą ręką, odstawiając z powrotem w stronę lewą nogę i podnosząc prawą rękę. Powtórz trzy razy.
4
Połóż się na plecach, zegnij nogi w kolanach, ręce połóż pod głowę, a tułów lekko unieść. Na wydechu energicznie wyciągnij tułów do nóg, a na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz dziesięć razy.
5
Leżąc na plecach, lekko unieś obudowę. Na wydechu przechyl go do podniesioną i wygięte w kolanach nogi. Na wdechu odchylić obudowę do tyłu, nogi przy tym na podłogę, nie opuszczaj. Powtarzaj to ćwiczenie siedem razy.
6
Перевернитесь na brzuch, usiąść wygodnie na łokcie, wyciągnij nogi. Na przemian podnosić prawą i lewą nogę. Możesz podobnie wykonywać to ćwiczenie okrężnymi ruchami w kierunku zgodnym z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. Ćwiczenie to powtórz pięć razy.
7
Zapoznać pierwotnej pozycji leżącej na brzuchu, wyciągnij ręce do przodu. Powoli wyciągnij tułów wraz z nogami i rękami do momentu, aż poczujesz napięcie w okolicy brzucha. Powtórz trzy razy.
8
Usiądź na krześle, ściśnij nogi, stołek stojący naprzeciwko ciebie, unieś go nad podłogą. Przytrzymaj go na wadze dziesięć minut. Mięśnie brzucha powinny być napięte. Opuść płynnie stołek. Powtórz pięć razy.
9
W pomoc tym, którzy chcą podkręcić prasy w dość krótkim czasie, opracował wiele programów z różnymi kompleksami ćwiczeń, które przedstawiane są w formie filmów.
10
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, należy skontaktować się z centrum fitness do wykwalifikowanego instruktora, który pomoże ci dobrać zestaw ćwiczeń na konferencji, zgodnie ze specyfiką swojego zdrowia i ciała.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.