Jak szybko i ładnie podkręcić prasy

Pragnienie, aby mieć piękny i wysportowany brzuch mają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ale daleko nie wszyscy są gotowi dołożyć do tego wszelkich starań. Jednak podkręcić prasy można w zaledwie kilka miesięcy.

Jak szybko i ładnie podkręcić prasy

Instrukcja

1
Jeść prawidłowo. Jeśli masz złogi tłuszczu na brzuchu, to jednymi ćwiczeniami obejść się dość trudne. Proces ten może trwać długo, więc zacznij od diety. Proszę się nie niepokoić sztywnych diet, po prostu staraj się nie jest tłuste, słodkie, ciasto. Zrezygnuj z alkoholu, słodkich газировок i przełącz się na warzywa, owoce, kurczaka i ryby. Nie jedz wieczorem, pić więcej czystej wody. Te proste zasady pozwolą wynik już za kilka tygodni.
2
Ćwiczenia. Do tego nie musisz kupować kosztownych karnet na siłownię, płacić indywidualnego trenera i podejmować inne działania. Możesz być w stanie osiągnąć wyniki u siebie w domu, co najważniejsze, mieć chęć, a nie obijać się. Połóż się na podłodze, ugnij nogi w kolanach i na wydechu unieś obudowę, napinając mięśnie brzucha. Nie притягивайте podbródek do klatki piersiowej, plecy trzymaj lekko zaokrąglonym.
3
Wyprostuj nogi i unieś je na dziewięćdziesiąt stopni w górę, położył ręce pod pośladki. Opuść nogi, nie dotykając podłogi, i wróć do pozycji wyjściowej. Dolnej części pleców trzymać przyciśniętą do podłogi.
4
Z tego samego przepisu skrzyżuj nogi i выталкивайте miednicę w górę. Staraj się nie skakać, a podnosić go powoli. Ćwiczenie to skutecznie wpływa na dolny prasy, ale nie jest podana za pierwszym razem.
5
Ponownie ugnij nogi w kolanach, połóż ręce za głowę. Należy obudowa, podciągając łokieć do przeciwnego kolana.
6
Podciągnij nogi do siebie, chwyć je rękami. Na wydechu раскрывайтесь, odprowadzając proste ręce i wyciągając nogi (podłogi lepiej nie dotykać). Wytrzymaj w tej pozycji, a następnie z wdechem wróć do pozycji wyjściowej.
Należy zwrócić uwagę
Powtarzaj każde ćwiczenie nie mniej niż dwadzieścia razy. Jeśli żądany najszybszą wynik, należy kompleks dwa-trzy razy dziennie.

Porada
Dbać o skórę. Aby brzuch wyglądał pięknie, trzeba go utrzymać skórę w dobrym stanie. Stosuj nawilżające alkoholu do ciała. Jeśli chcesz, kupuj te z nich, które mają efekt liftingu, czyli ciągnięcia skóry.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.