Jak nabić pięść

Mocna pięść potrzebuje każdego przedstawiciela płci męskiej połowy ludzkości. Nikt nie wie, jak skończy się później powrót do domu, tak i w biały dzień, może wystąpić konieczność ochrony interesów w celu ogrodzenia z zamachem na własność lub od przemocy fizycznej, jak i bezpośredniego zagrożenia życia. Nabić pięść to nie takie trudne – ćwiczenia są proste, jedyny warunek – systematyczne treningi.

Mocna pięść potrzebuje każdego przedstawiciela płci męskiej połowy ludzkości

Trzeba

  • – stos papieru
  • – zespół cieśni эспандер

Instrukcja

1
Отжимайтесь na костяшках palców każdego dnia, opierając się o twardą powierzchnię. To przyczyni się do początkowej przygotowaniu swoich kamieni do отвердению masy kostnej i przygotuje twoja pięść do chęć na ściskanie w pozycji, przyczyniająca się do maksymalnych obrażeń.
2
Użyj zespół cieśni эспандер. Gumowy pierścień nadaje się najlepiej, to najtańsze narzędzie do tego, aby rozwijać siłę uchwytu. Podczas pracy kłykci siła przyczepności określa jako siłę kompresji pięści, jak i brak obrażeń przy wzmocnionych treningach i praktycznym stosowaniu. Im mocniej ściskamy dłoń, tym mniej szkód nakłada się pędzlem i tym mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia kości paliczków i więzadła przy silnych uderzeniach.
3
Weź paczkę papieru lub stos starych gazet, grubość opakowania powinna być około dziesięciu centymetrów. Zabezpiecz ten stos na ścianie w specjalnej kieszonce. Ćwicz na tym stosie bezpośrednie ciosy, na przemian prawą i lewą rękę, pracując na 90% maksymalnej siły uderzenia, i codziennie usuwać z arkuszem.
Należy zwrócić uwagę
W żadnym wypadku nie należy używać twardych powierzchni i nie pracuje na pełnej mocy dla wzmocnienia kostki – to tylko doprowadzi do obrażeń

Porada
Jedz jak najwięcej produktów o wysokiej zawartości wapnia – to przyczyni się do wzmocnienia kości w zasadzie i kostki palców w szczególności.

logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.