Jak pokonać gruszkę

Aby nauczyć się poprawnie pokonać, trzeba ćwiczyć wyraźne uderzenia. Do tego potrzebne są bandaże i gruszka. Są trzy rodzaje wpływu: proste, boczne i dolne. Przy opracowywaniu każdego rodzaju uderzeń, należy szczelnie бинтовать pędzel i mocno zaciskać pięść – to pomoże ci uniknąć obrażeń. Ćwiczyć takie ciosy należy ściśle kierować techniką każdego z nich, w przeciwnym razie traci sens.

Przy opracowywaniu każdego rodzaju uderzeń, należy szczelnie бинтовать pędzel i mocno zaciskać pięść – to pomoże ci uniknąć obrażeń

Trzeba

  • – worek do bicia
  • – bandaże bokserskie

Instrukcja

1
Praktykujący bezpośredni wpływ, stań prosto. Podbródek jest zamknięty lewym ramieniu, lewa noga krok do przodu i nieco wygięty, lewa ręka do przodu, łokieć prawej zamyka wątroba, pięść prawej znajduje się u podbródka. Gwałtownie rzuca lewą rękę do przodu, przy tym zwracając się po lewej stronie obudowy, po tym gwałtownie obrót, wyrzucając prawą rękę do przodu ze skrętem obudowy i obracając stopy prawej nogi, opierając się przy tym na lewy.
2
Praktykujący bezpośredni wpływ, stań prosto, podbródek zamknięty lewym ramieniu, lewa noga krok do przodu i nieco wygięty, lewa ręka do przodu, łokieć prawej zamyka wątroba, pięść prawej znajduje się u podbródka. Gwałtownie rzuca lewą rękę do przodu, przy tym zwracając się po lewej stronie obudowy, po tym gwałtownie obrót, wyrzucając prawą rękę do przodu ze skrętem obudowy i obracając stopy prawej nogi, opierając się przy tym na lewy.
3
Do zderzenia bocznego, należy stanąć w tej samej oryginalnej szafie, co przy poprzednim uderzeniu. Po niewielkim łuku, przesuń cios lewą ręką, obracając lewą stronę do przodu, po czym gwałtownie rzucać do przodu prawą rękę, na pewno również na małym toru uderzając w worek.
Należy zwrócić uwagę
W żadnym wypadku nie należy pracować na pełnej mocy, bij maksymalnie na osiemdziesiąt procent siły – to uchroni cię od niepotrzebnych kontuzji!

Porada
Przy każdym uderzeniu należy pamiętać zasada: gdy jedna ręka bije, druga ręka защищаят podbródek.

logo
Article Categories:
Inne sporty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *