Jak zrobić szerokie biodra

Nowoczesne kobiety szczególną uwagę zwracają jego ud i brzucha, starając się utrzymać je w doskonałej kondycji i w razie konieczności zmniejszyć ich objętość. Jeśli jesteś niezadowolony z swoimi wąskimi biodrami i nie wiesz, jak najlepiej z nimi zrobić, zacznij je mocno męczy. Wtedy masa mięśniowa wzrasta, a ze względu na to, biodra stają się szersze. Oprócz tego będzie można poprawić swój stan i подтянете jeszcze i brzuch. Wykonaj następujące ćwiczenia, aby wzmocnić uda i ich szersze.

Rób ćwiczenia codziennie, aby twoje wąskie biodra stały się mocniejsze i szersze

Instrukcja

1
Machanie nogą. Stań około krzesła, odwróć się do tyłu na krześle lewym bokiem. Dalej trzymając ją lewą ręką, aby ułatwić ćwiczenie nie jest początku. Wykonuj prawą nogą silne mahi do przodu, w górę i w lewo. Umieść palec na fotelu. Ćwiczenie powtórz 10 razy, a następnie zmień nogę i wykonaj to samo z nią i też 10 razy. Należy uważać, aby oddech był równomierny, staraj się jak najwięcej obciążać mięśnie ud. W tym celu należy wykonać mahi szerokiej amplitudzie.
2
W kolejce przenoszenie nóg. Usiądź na podłodze, ugnij nogi w kolanach, dokręcić stopy bliżej do bioder. Odpocząć, dłonie na podłodze z tyłu. Powoli przenosić z takiej pozycji w lewo i prawo swoje kolana, starając się dotykać podłogi. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy.
3
Kolejne ćwiczenie męczy nie tylko mięśnie ud, ale i brzucha. Usiądź na macie, wyprostuj nogi w kolanach, ręce wyciągnij do przodu, ściśnij łopatki razem, a głowę podnieść. Zacznij ruch do przodu z tej pozycji: najpierw wyciągnij prawą rękę z prawą nogą wyciągniętą z biodra, a następnie zrób to samo z lewą ręką i lewą nogą. Передвиньтесь tak do przodu o około 2-3 m, w pierwszy dzień, wzrasta z każdym dniem ten dystans o kilka centymetrów.
4
„Полумостик”. Połóż się na plecach, wyciągnij wzdłuż ciała ręce, dłonie mocno dociśnij do bioder. Najpierw podciągnij kolana do góry. Stopy od podłogi nie wolno latać. Opierając się na nogi i głowę, podnieś swoje biodra w górę. Mocno zaciśnij mięśnie pośladków, pozostawiając ręce do pozycji wyjściowej. Głowa z ciałem przy tym muszą być do kolan na jednym poziomie. Opuść biodra, po czym wyprostuj nogi. Oddychaj równo. Ćwiczenie to należy powtarzać 10-15 razy. Wzmacnia biodra, a szczególnie mięśnie pośladków.
5
Ćwiczenie „Fajka”. Usiądź na podłodze, połóż dłonie około bioder. Następnie mocno dokręcić mięśnie brzucha. Następnie опрокиньтесь na plecy (położenia nóg przy tym nie zmieniając). Stopy powinny znajdować się do tułowia pod kątem prostym. Wróć do pozycji wyjściowej. Kołysał się tak 15-20 razy. To ćwiczenie wzmacnia mięśnie brzucha.
logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.