Jak podkręcić nogi domu

Podkręcić stopy w warunkach domowych można dość szybko. Podstawowy warunek – regularność treningów. Ćwiczenia na mięśnie nóg należy wykonywać co najmniej 3 – 4 razy w tygodniu. Pociąg nie wcześniej niż 1,5 godziny po posiłku.

Ćwiczenia na nogi - jest ważną częścią porannej ładowania

Instrukcja

1
Stań prosto, ręce za pas, nogi razem. Stań na palcach, płynnie перекатитесь na piętach, potem znowu na palcach. Powtarzaj ćwiczenie przez 3 minuty. Zapoznać pozycji wyjściowej, wspiąć się na jego palcach do naśladowania, i iść do przodu 2-3 metry. Przenieś ciężar ciała na pięty i przejść przez to sama odległość.
2
Stań prosto, ręce za pas. Wykonaj wypad prawą nogą do przodu, połóż się, jak to możliwe, wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj ćwiczenie lewą nogą. Zrób 20 wypadów każdej stopy.
3
Stań prosto, stopy na szerokość barków, ręce wzdłuż ciała. Przenieś ciężar ciała na palcach, ręce połóż na biodrach, i zrób przysiady, pociągając przy tym kość ogonową jak najdalej w tył. Przysiady powinno być płytkie. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy.
4
Stań blisko ściany, ręce trzymaj za nią, aby utrzymać równowagę podczas wykonywania ćwiczenia. Wspiąć się na palcach, zrób prawą nogą mahi od prawej do lewej. Wykonaj 20 razy. Powtórz z lewej nogi.
5
Uklęknij, połóż ręce na podłodze, trzymaj plecy prosto. Zabierz prawą nogę, zgiętą w kolanie w bok i wróć do pozycji wyjściowej. Zrób ćwiczenie 20 razy. Powtórz z lewej nogi.
6
Uklęknij, połóż ręce na podłodze. Zabierz prostą prawą nogę do tyłu i zrób 20 malownicza góra – dół. Powtórz ćwiczenie lewą nogą. Wynoś się pośladkami na piętach i zrelaksować się.
7
Połóż się na plecach, ręce wzdłuż ciała, nogi zgięte. Umieść stopę prawą nogę na lewe kolano i rób 20 wzniesień dolnej części ciała. Zmień nogi i zrób 20 powtórzeń.
8
Dobre działanie na mięśnie nóg mają skakanka, bieganie, szybki spacer i pływanie. Należy wykorzystać każdą okazję, aby zaoferować siłowe oddziaływanie na mięśnie nóg, i będzie można rozkoszować się piękną rzeźbą.
logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.