Jak szybko podkręcić nogi

Piękne, muskularne nogi – marzenie każdego, kto chodzi na siłownię. Zestaw masy mięśniowej w nogach zapewnia większą stabilność, zwiększa wytrzymałość, a to jeszcze nie wszystkie korzyści. W przypadku celowego pompowania nóg uruchamia ogólny proces rekrutacji masy, przyspiesza proces wzrostu mięśni całego ciała. Dlatego od pierwszych dni na siłowni, należy w pierwszej kolejności szybko huśtawka nogi.

Jak szybko podkręcić nogi

Trzeba

  • – karnet na siłownię

Instrukcja

1
Wykonaj ćwiczenie na triceps biodra. Wybrać najwygodniejszą dla ciebie ciężar na ramieniu, oblicz ten ciężar, z których można wykonać siedem-osiem razy po sześć-osiem powtórzeń. Stań pod szafie, połóż sztangę na barkach. Unieruchomić jej ręce. Stań razem z nią w pełny wzrost, выпрямив plecy i utkwiwszy wzrok w sufit. Usiądź do zgięcia kolan pod kątem w 75-80 stopni i powoli выпрямитесь.
2
Raz po przysiadów przełącz za trener, pracujący na wyprostu nóg. Usiądź prosto, rękami chwyć za uchwyty, nogi włożyć pod ograniczniki symulatora. Rób маховые ruchu nogami, z mocą распрямляя nogi do całkowicie wyprostuj postanowienia, trzymać je w punkcie końcowym na sekundę, po czym opuść. Wykonaj sześć pełnowartościowych metod na osiem-dziesięć powtórzeń.
3
Połóż się na trenażer do pracy nad бицепсом biodra. Trzymajcie się rękami za uchwyty, dolnej części podudzia odpocząć w zaczepy symulatora. Z siłą zginaj nogi do granic możliwości, trzymać je na sekundę w każdym punkcie, po czym powoli разгибайте. Wykonaj pięć podejść po dziesięć powtórzeń.
4
Poćwicz mięśnie łydek. Stań na podwyższeniu, kładąc sobie na barki sztanga z nadwagą. Носочками stań na podwyższeniu i powoli wspinać się na palcach, замерев w każdym miejscu na chwilę, po czym powoli niższe. Powtórz ćwiczenie piętnaście razy, po czym zrób jeszcze osiem razy.
Należy zwrócić uwagę
Koniecznie poproście o подстраховке podczas pracy ze sztangą.

Porada
Podczas treningu należy prowadzić rejestr wagi, które używasz. Najlepiej mieć specjalny notatnik.

logo
Article Categories:
Inne sporty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *