Jak wykonać normę mistrza sportu

Kreator – wysokie kwalifikacje w wybranej dyscyplinie sportu. To człowiek, który wiele lat trenuje i pokazuje wysokie wyniki na dużych zawodach. Tak, ale zobacz ten tytuł?

Jak wykonać normę mistrza sportu

Trzeba

  • – siłownia;
  • – forma;
  • – mentor.

Instrukcja

1
Wybierz ten tryb, w którym masz chęć zdobyć tytuł mistrza sportu. Jeśli długo wątpliwości, to rozważ możliwość zajęcia sporty walki. Boks, na przykład, pozwala trenować i osiągać rezultaty ludzie z zupełnie różnych genetyka i przygotowaniem. Jest do tego specjalny program ćwiczeń. Jeśli masz od 14 do 35 lat, to możesz być w stanie stać się mistrzem sportu w tej formie. To jest najbardziej odpowiedni przedział wiekowy do uprawiania boksu.
2
Znajdź dobry klub sportowy i doświadczonego trenera. W sali powinny być wszystkie warunki do treningów: gruszki, ring, dużo przestrzeni, макивары, te skakanki, łapy i mały kącik z żelazem (sprzętem) do ogólnofizycznym przygotowaniem. Jest również bardzo ważne, aby robił to profesjonalny trener, który już wychował mistrzów lub kandydatów na mistrza sportu. To będzie można mówić o jego doświadczeniu i umiejętnościach.
3
Ustal z nauczycielem plan w realizacji zamierzonych celów. W ogóle, aby osiągnąć tytuł mistrza, trzeba zrezygnować z wielu innych rzeczy w życiu. Jeśli jesteś gotowy do tego, to trzeba wyraźnie malować plan na 4-5 lat do przodu, aby nic nie groziło surowy тренировочному trybu. Zrób to razem ze swoim trenerem.
4
Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz zgodnie z zaprogramowaniem. Biegaj rano mieszanych, w dzień angażują się lub uderzenia, albo siłowej przygotowaniem. Udaj się 2-3 razy w roku na specjalne zgrupowania treningowe. Выкладывайтесь maksymalnie każdego dnia. Zmiennik pracę na макиваре i gruszki z спаррингами i treningiem przed lustrem. Postępuj zgodnie z wyraźnie wszystkimi instrukcjami nauczyciela.
5
Wypowiadaj się jak najczęściej na zawodach na różnych poziomach. Aby otrzymał tytuł mistrza sportu, należy wykonać jedną z poniższych wymagań:• 1 lub 2 miejsce w Pucharze Rosji, jeśli przeprowadzono 3 bitwy;• 1 lub 2 miejsce w Mistrzostwach Rosji, odbywającym się w zimie, jeśli przeprowadzono 3 bitwy;• Zwycięstwo na Mistrzostwach Rosji, MINISTERSTWA spraw wewnętrznych, jeżeli przeprowadzono 3 bitwy;• Zwycięstwo w zawodach krajowego skali klasy „A”, jeśli przeprowadzono 3 bitwy;• Zwycięstwo, dwa razy w rosyjskich rozgrywkach juniorów, jeśli przeprowadzono 3 bitwy;• 1 lub 2 miejsce w mistrzostwach ROSJI juniorów, jeśli przeprowadzono 4 walki.Jeśli coś na początku nie wychodzi, dokonaj korekty w reżim treningowy. Przygotuj się do nowych występów i osiągnąć cel.
Porada
Ćwicz i спаррингуйтесь z sportowców, którzy lepiej i profesjonalnie ciebie.

logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.