Jak bić pięścią

Pięść klasyczny sposób na uderzenia. Wszyscy doskonale wiedzą, że można im uderzyć, ale wielu nie wie, jak prawidłowo uderzyć pięścią, jak zwiększyć siłę uderzenia. I to przy tym, że to nie tylko przydatne informacje, a informacje niezbędne dla jasnego, mocnego uderzenia. Aby wiedzieć, jak bić pięścią, nie wymaga miesięcy ćwiczeń, wystarczy pamiętać o kilku podstawowych momentów i używać ich w każdym treningu.

Jak bić pięścią

Trzeba

  • – bandaże bokserskie

Instrukcja

1
Wierzę w ciebie z całych sił. Do tego, aby wzmocnić siłę docisku, trzeba trenować mięśnie przedramienia – im są one silniejsze i silniejsze możesz ścisnąć pięść, tym mocniejszy kick i tym mniej kontuzji będzie rozprowadzona связкам ręce i костяшкам palców.
2
Wpływ nakładać dwoma średnimi wysklepione, przy czym, przy uderzeniu należy umieścić rękę tak, aby powierzchnia uderzeniowa nie stanowiły paliczki palców, w przeciwnym razie istnieje ryzyko ich złamania.
3
Przy bezpośrednim uderzeniu prawą ręką wspornik następujące: obudowa nieco obrócony lewą stroną do wroga, lewa strona obudowy nieco wydawane do przodu, tak samo, jak i lewa noga. Przy uderzeniu obudowa skręca w lewo, ręka idzie do przodu, prawa noga się kręci w noszeniu, a lewa noga nieco sztywne. W końcu, można pokonać nie tylko ręką, ale także plecy i sprężynowego siłą nóg, zwiększając siłę uderzenia w czasie.
4
W przypadku zderzenia bocznego, ciało skręca w ten sam sposób wokół osi, ale w centrum osi znajduje się między tobą a przeciwnikiem, twoja głowa jest na jednym skraju kręgu, a na innym. Umieścić lewą stronę nieco do przodu, po tym gwałtownie rzuca prawą rękę na łuku toru, przędzalnianej i wyciągając pięść, podczas gdy lewa noga nieco jest zgięta w kolanie, a prawą zapewnia nacisk.
Należy zwrócić uwagę
Zaciskać pięść z całej siły podczas uderzenia – to uchroni cię przed urazami i zwiększy siłę uderzenia!

Porada
Nie zapomnij, aby trenować siłę uderzenia – z pomocą kilku ćwiczeń można zwiększyć siłę uderzenia w czasie!

logo
Article Categories:
Inne sporty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *