Jak wywalić spinning

Początkujący спиннингисту może się wydawać, że opanować technikę rzutów, jest dość trudne. To nie jest tak – przy określonym wytrwałości można za kilka wieczorów, praca na 1.5 – 2 godziny, nauczyć bocznym забросам, są najbardziej proste techniki wykonania. To pozwoli ci zacząć doskonalić swoje umiejętności w niniejszej połowów i wkrótce przynieść do domu połów z szczupaków i okoni, których łowi się z 15-20 m od brzegu.

Jak wywalić spinning

Trzeba

  • Dwuręczna wędzisko spinningowe.

Instrukcja

1
Do tego jak wywalić przędzenia, poćwiczyć obracać bęben, aby zobaczyć, jak będzie reagować na spowolnienie za pomocą palca. Możesz to zrobić, nie omijając przewód przez pierścień wędziska.
2
Aby dokonać, bocznej rzut od prawej do lewej wędziska z kołowrotkiem, zainstalowanej w dół, prawą ręką trzymaj dwuręczna wędka za górny koniec rękojeści, a dłonią lewej ręki chwyć uchwyt poniżej cewki, bęben cewki hamulca palcem lewej ręki.
3
Jeśli położenie cewki wydaje się dla ciebie niewygodne, przestaw ją wyżej. W tym przypadku перемесите prawą rękę poniżej cewki i hamuj bęben palcem prawej ręki. Lewą rękę należy umieścić na dole na ręce.
4
Грузку z блесной opuścić tak, aby między nią a końcem pręta była 6-10 cm Nogi ustaw na szerokość barków, inscenizacja musi być stabilna i pozwolić na swobodne wykonywanie obrotu obudowy. Jeśli rzut będzie produkować z ciężką блесной bez грузки, dostosuj odległość od końca pręta do błystki w zależności od sztywności pręta. Jeśli jest ono sztywne i bęben ciężki, zwiększ odległość, jeżeli miękki pręt i lekka cewka – zmniejsz.
5
Przełóż przewód przez pierścienie i przywiąż go do końca jego ładunek o wadze 30-40 r. Stań twarzą do celu, trzymając się lewą ręką za wędkę powyżej cewki, prawym – chwyć go poniżej cewki i połóż palec wskazujący na cewkę, przytrzymując jej krawędź, aby zapobiec rotacji. Zwolnić ładunek niżej – na 60-100 cm.
6
Delikatnie pociągnij koniec pręta za plecy, ładunek nie powinien dotykać ziemi. Zrób płynne uderzenie z przyspieszeniem do przodu, z dołu do góry. W chwili, gdy pręt jest na poziomie twojego lewego ucha, zdejmij palec z cewki i pozwól jej swobodnie poruszać się bezproblemowo. Jednocześnie bądź silny impuls szczytem wędziska w kierunku tarczy. Kontroluj lot ładunku. Jeśli zaczął iść w prawo, zdejmij palec z cewki wcześniej, gdy pochylił się w lewo, to później. To pozwoli dostosować lot ładunku do wyznaczonego celu.
7
Aby przewód poruszał się w pierścieniach z odpowiednią prędkością, lekko zatrzymaj się bęben przemian dotknięć palca, szczególnie do końca castingu. Te chwile dowiesz się, jak dokładnie określić, wpisując małe doświadczenie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.