Jak wysłać dzwonek na androida

MMS-wiadomość stanowi wygodny sposób wymiany informacji multimedialnej pomiędzy użytkownikami sieci telefonii komórkowej. Z jego pomocą można przekazać obraz, zdjęcie, muzyka i inne obiekty. Do tego konieczne jest, aby telefon odbiorcy również wspierał tę funkcję.

Jak wysłać dzwonek na androida

Trzeba

  • – telefon komórkowy;
  • – komputer.

Instrukcja

1
Wykonaj wysyłanie dzwonki MMS za pomocą swojego telefonu komórkowego. Do tego upewnij się, że w telefonie jest włączona funkcja wysyłania i odbierania wiadomości multimedialnych, a także istnieje podłączone Gprs-połączenie.
2
Przejdź do menu telefonu, wybierz opcję „Wiadomości” i kliknij przycisk „Utwórz”. Wprowadź tekst, a następnie dodać dźwięk do wiadomości. Aby to zrobić, wybierz „Opcje”, a następnie opcję „Dodaj/Wstaw”, a następnie „Otwórz galerię” lub „Menedżer plików”; nazwy poleceń mogą się różnić w zależności od konkretnego modelu telefonu. Następnie zostaniesz przeniesiony do systemu plików telefonu.
3
Przejdź do folderu z dzwonkami, a następnie wybierz plik muzyczny do wysłania, wybierz go i kliknij przycisk „Wklej”. Należy zwrócić uwagę na jego rozmiar nie może przekraczać 1mb. Po wstawieniu może pojawić się komunikat o tym, że odbiorca może nie być w stanie podjąć ten obiekt. Zignoruj go. Następnie wybierz odbiorcę wiadomości i kliknij „Wyślij”.
4
Skorzystaj z funkcji wysyłania MMS ze strony http://sms.contact.dn.ua/#kak_otpravit_mms jeśli twój telefon nie obsługuje tej opcji. Wybierz operatora odbiorcy z listy rozwijanej. W poniższym polu wpisz numer odbiorcy, a następnie wpisz tekst wiadomości. Następnie kliknij na przycisk „Wybierz plik”.
5
W otwartym oknie wybierz ze swojego komputera plik muzyczny, który chcesz wysłać za pomocą wiadomości MMS i naciśnij „Otwórz”. Do poprawnego wysyłania rozmiar dzwonek nie powinien przekraczać pięćdziesięciu kilobajtów. Kliknij przycisk „Wyślij”.
6
Użyj podobne usługi do wysyłania wiadomości multimedialnych za pośrednictwem internetu na stronach: http://otpravka-mms.org.ua/, http://www.atlant.ws/?set=sms. Istnieje również aplikacja do wysyłania wiadomości SMS i MMS; można ją pobrać z linku http://www.super-bit.ru/ihg2jtkwvquk.html.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *